Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez, hogy a 13-14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, hogy a 13-14 évesek nemi életet akarnak élni?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok és nem értem h mostanság miért menő h mindenki elveszti a szüzességét hamar úgy h alig emlékszik rá vagy úgy gondolja h nem olyan fontos dolog ez?

Volt egy lány barátom és két évvel idősebb tőlem 14 évesen elvesztette a szüzességét és már mindenen túl van.Mit fog csinálni 20 évesen??:S

Lehet h én gondolom rosszul h ez így nem vmi jó dolog mert a következő generációk elég érdekes fognak élni az biztos.Eddig két komolyabb barátnőm volt az első barátnőm olyan volt h fél év után azt mondta feküdjünk le és én evvel nem értettem egyet aztán meg is romlott ez a kapcsolat. A mostani barátnőm számomra megfelel már mint mindent megbeszélünk egymás közt és 8 hónapot vártam az első csókra, de ez most nem lényeges. Szal igazából miért csinálják a mai fiatal lányok h hamar nemi életet élnek stb...???


2009. jan. 1. 18:51
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Egeyetertek veled.En se tudom mert olyan meno ha valaki mar nem szuz.Szerintem nagyon sok 13-14 eves lany gondol a szexre,de nem tenne meg.En is igy vagyok vele.Neha kivancsi vagyok milyen,de mindig elhesegetem a gondolatot.Nem tennem meg.Meg tul korai.Csak 14 eves vagyok.Szerintem sok lany a kornyezeterol vesz peldat es ha korulotte levok mar nem szuzek akkor o se akar az lenni.En orulok h a baratnoim is ugyanazon vannak h a szuzesseget csak egynek lehet oda adni es azt az igazinak kell.Az en ismeros korombol,osztalyombol mindenki szuz,talan ezert nincs ki szekalja a szuzeket.
2010. ápr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!