Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez, hogy a 13-14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, hogy a 13-14 évesek nemi életet akarnak élni?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok és nem értem h mostanság miért menő h mindenki elveszti a szüzességét hamar úgy h alig emlékszik rá vagy úgy gondolja h nem olyan fontos dolog ez?

Volt egy lány barátom és két évvel idősebb tőlem 14 évesen elvesztette a szüzességét és már mindenen túl van.Mit fog csinálni 20 évesen??:S

Lehet h én gondolom rosszul h ez így nem vmi jó dolog mert a következő generációk elég érdekes fognak élni az biztos.Eddig két komolyabb barátnőm volt az első barátnőm olyan volt h fél év után azt mondta feküdjünk le és én evvel nem értettem egyet aztán meg is romlott ez a kapcsolat. A mostani barátnőm számomra megfelel már mint mindent megbeszélünk egymás közt és 8 hónapot vártam az első csókra, de ez most nem lényeges. Szal igazából miért csinálják a mai fiatal lányok h hamar nemi életet élnek stb...???


2009. jan. 1. 18:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Az anyuci úgy neveltnek mondanám, hogy nekem úgytűnt hogy a kérdező nem érti, hogy miért van ez és neki nem az a véleménye, hogy hamar elkell kezdeni, hanem várni kell vele.. vagy csak nekem tűnt így?
2009. jan. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
Az előttem szólónak: az "anyucis" kommentelő (ha már mindenki így hívja ^^) az 1 vagy 2-vel előtte kommentelőnek válaszolt, aki azt írta, hogy 14 évesen már nem szűz.
2009. jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én 13 lány vagyok, és az én baráti körömben még mindenki szűz, sőt a legtöbbünknek még az első csók sem volt meg, pedig ilyen "menőcsajok" vagyunk (Nem beképzelt pi**k hanem mindenki szeret velünk barátkozni stb.) és szerintem ezek az emberek betegesen hülyék, és ráadásul törvény tiltja, szóval a magyarázat az, hogy azt hiszik, hogy 16 évesek, isznak cigiznek és szexelnek. Ezt nem bírom a többi lányban. Mármint nem azt hogy miket csinálnak, hanem hogy azt hiszik, hogy minimum17 évesek és úgy is próbálnak öltözni, gondolkodni, stb. :S Teljesen igazad van.
2009. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Elég elkeserítő, hogy a mai fiatalság csak így "dobálodzik" a szüzesség elveszítésével. Ne érezd magadat rosszul azért, mert nem akarod elveszíteni a szüzességedet. Ha majd komolyabb körökbe kerülsz fősulin, egyetemen és megtalálod a tökéletes lányt örülni fogsz, hogy még van valami amit adhatsz neki.

2009. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%

ezt úgy szeretem... mikor " mert menő" meg "mert ettől nagynak érzik magukat"

hát

egyáltalán nem...

ez nem "menő" hanem ha szereti megteszi ez van

az mért jobb ha valaki 20 évesen már azért veszíti el h n legyen szűz, és akkor nem is fogja élvezni a szexet

nem egy ilyen ismerősöm van

14 évesen nagyon tágak a korlátok vannak akik 14 évesen agyilag vannak akár 18 évesek is, de vannak akik még csak kb 3. ban járnak mert annyira nem érettek...

ennyi

nem menőzésből, meg egyéb, kitalált, hülye ha úgy tetszik lassan már "vádak"

hanem általában szerelemből, bizalomból, vágyból...és senki ne mondja nekem h pl 20 évvel ezelőtt nem voltak ilyenek?

csak akkor nem volt elterjedt internet és nem volt senkivel megosztva, sehol..ennyi


14/L

2009. febr. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
47%
én a 14. születésnapomon veszítettem el és nem bántam meg mert véletlen volt csak úgy megtörtén szal nem nagymenőségbő l vesztettem el és nem körtöltem világgá....az én baráti körömben nem számít az h vki szűz vagy nem...még mindig azzal a fiúval járok és életünk végéig ezt így szeretnénk...én 16 leszek ő 19 éves..... és az anyum is tudja és nincs ellenére mert tudja h nem volt koroai a szex mert nagyon szeretjük egymás és Gabim gondoskodó és odafigyel rám.....11 éves kromban csókoltuk meg egymást először szal azóta vagyunk együtt
2009. okt. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
26%
az relőttemszólóval és az az előtt szólóval nagyon egyetértek! a mopstani 13 évesek közül vannak akik agyilag érettebbek mint társaik ezért van hogy azonosítják az emberek őket a 14éves átlagon aluliakkal a hisztis beképzelt p*csákkall) PEDIG NEM KÉNE ez irritáló
2009. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

anyucis vagyok:)

Szerintem 14 évesen egyszerűen nem érett egy gyerek, mert gyerekek vagytok a sexre, nem agyilag , nem testileg(bár az is előfordulhat) hanem érzelmileg, felelősségben

nekem télleg nem fordult meg soha reális gondolatként, mert tudtam h gyerek vagyok, persze volt vágy volt szerelem, de azt másképp is ki lehet fejezni, és örülök neki hogy így történt, a párommal szoktunk is merengni ha fiatalabban lefekszünk, lehet nem tartana még minidg, nem éltük volna át együtt azokat a lépcsőket és éveket amiket így..nemtom lehet h hülyeség...

2009. nov. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

1.: előttem szólónak igaza van

2.: én 13 éves korom óta vagyok együtt a barátommal (2008. június 25.e óta) és a születésnapi partymon csókolóztunk először (2008. október 11-én) amikor már fülig szerelmesek voltunk egymásba... azóta már nyáron Olaszországban voltunk kettesben 10 napot, itt-ott voltunk (sátorozások, pizsipartyk, bulik, nálunk, náluk, stb) és még nem feküdtünk le egymással, ugyanis épp azért, mert érett vagyok nem feküdtem le vele és nem is fogok még egy ideig (1 talán 2 évig) és a barátom vár rám mert szeret, pedig már 17 lesz...

Lényeg ami lényeg h pontosan a nem érett, gyerekes emberek adják csak oda a szüzességüket, mert azt hiszik h szerelmesek...

2009. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A SZERELEM NEM A SZEXRŐL SZÓL!!! (előző voltam)

15/L

2009. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!