Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez, hogy a 13-14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, hogy a 13-14 évesek nemi életet akarnak élni?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok és nem értem h mostanság miért menő h mindenki elveszti a szüzességét hamar úgy h alig emlékszik rá vagy úgy gondolja h nem olyan fontos dolog ez?

Volt egy lány barátom és két évvel idősebb tőlem 14 évesen elvesztette a szüzességét és már mindenen túl van.Mit fog csinálni 20 évesen??:S

Lehet h én gondolom rosszul h ez így nem vmi jó dolog mert a következő generációk elég érdekes fognak élni az biztos.Eddig két komolyabb barátnőm volt az első barátnőm olyan volt h fél év után azt mondta feküdjünk le és én evvel nem értettem egyet aztán meg is romlott ez a kapcsolat. A mostani barátnőm számomra megfelel már mint mindent megbeszélünk egymás közt és 8 hónapot vártam az első csókra, de ez most nem lényeges. Szal igazából miért csinálják a mai fiatal lányok h hamar nemi életet élnek stb...???


2009. jan. 1. 18:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
Hogy miért? Mert a haveri társaság és/vagy a barátnők cikizik, hogy ő még szűz...
2009. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%

Én is 14 vagyok(lány)Már nem vagyok szűz...

És nem azért nem vagyok szűz mert ciki lenne ha még az lennék...Nem! Am. is a mi társaságunkba még mindenki szűz!

Én azért feküdtem le a barátommal mert nagyon szeretjük egymást és már több mind 8hónapja együtt vagyunk...Szal nem azért csináltuk mert "menő" hanem mert szeretjük egymást!!!!!

Lehet lepontozni...de ezvan!

2009. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Mert kanosak. Tapasztalat XD
2009. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 éves /lány/ vagyok és teljesen egyet értek veled. Az én osztálytársaim fele is már nem szűz, én meg még nem is csókolóztam. De nagyon nem érdekel. Nem sietem el a dolgot. Nem pazarolok egy jött-ment fiúra. Mind1. Szal szntem felvágásként csinálják...
2009. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%
Azért ne legyél olyan nagyra magaddal hogy 14 éves vagyok és 8 hónapja járunk...mert azt csak te hiszed hogy az sok...még gyerek vagy, most kéne kb a csókon gondolkoznod...nekem anyum kitekerte volna anyakam ha ilyet csinálok...már nem mintha valaha is megfordult volna afejemben...a szüzesség fontos dolog...amit csak egyszer adhatsz oda valakinek..és sztem 13-14 nem elég érett az ember hogy ezt el tudja dönteni...ezért is tiltja a törvény...és nem agyi érettsége gondolok, hanem érzelmire,engem anyukám ugy nevelet hogy korán szexelni nagyon csunya dolog:D ugyh én 18 el is multam , és másfél után volt...szóval 8 hónap után 14 évesen...sztem gáznehogy már még a petting se legyen elég...téllleg 20 évesen már unni fogod...
2009. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
*másfél év után...
2009. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólónak teljes mérékben igaza volt! (mondjuk az anyu témát egy kicsit túlzásba vitteh...)
2009. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Mert hajtja őket a kíváncsiság, a barátok cikizése, vagy esetleg nem akar lemaradni semmiről. És a mai világban rengeteg dolognak a szex áll a középpontjában, ezért úgy érzik, hogy csak akkor érvényesülhetnek, ha már ők is részese ennek. Szerintem.:)
2009. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Mert azt hiszik, hogy nagyfiúk/nagylányok lesznek tőle.
2009. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%

Na akkor mégsem mondtam oltári nagy baromságot!

Mégis lepontoztatok! Kössz...

2009. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!