Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Egy hete összejöttem egy pasival. Tök rendes, meg minden, de rájöttem, hogy mégsem akarok egy újabb komoly kapcsit. 1 hónapja lett vége a volt párommal, akivel 4 évig együtt voltam. Ez az új pasi bemutatott a szüleinek, mindent összevesz nekem, teljesen oda van értem. Hogy mondjam el neki finoman, hogy szeretném ha vége lenne? Időpontos progikat is szerveztünk, azokat várjam meg, míg lezajlanak?
2009. jan. 1. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne! Mondd meg neki mielőbb, hogy szaktan akarsz. Még csak 1 hete vagytok együtt, hátha nem lesz annyira fájdalmas neki...
2009. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki mindenképp. Mondd meg neki, hogy nem rég lett vége egy hosszú kapcsolatodnak és rájöttél, hogy még nem vagy kész egy új kapcsolatra.
2009. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan. Csak egyenesen, nyíltan, őszintén.


Nani

2009. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mint a sebtapaszt.Gyorsan.

Egy hét még nem sok idő,neked is és neki is könnyebb ha már mielőtt (az ő részéről) komollyá válnának a dolgok szakítassz vele.

Mondd neki,hogy rájöttél,hogy még nem állsz készen egy komoly kapcsolatra és nem szeretnéd őt becsapni és magadat sem szeretnéd áltatni.

2009. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!