Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Fiúk! Mit reagálnátok, ha találkoznátok egy ilyen természetű/típusú lánnyal? Mi lenne a véleményetek róla?
Szóval mondjuk találkoztok egy lánnyal aki külsőre teljesen, totálisan bejön nektek. Aztán amikor kezditek megismerni, egy nagyszájú, perverz, morbid humorú, vagány, kemény, nagyon büszke, magabiztos, "sosem sírok, én vagyok a legény a gáton" harcias, fiús gondolkodású, "domináns" lánnyal találjátok szembe magatokat. (tegyük fel, hogy ennek ellenére, vagy pont ezért, de összejöttök vele). Később amikor már teljesen megbízik bennetek, nektek egy teljesen más oldalát mutatja. Ekkor jöttök rá, hogy igazából nem is annyira kemény, sőt, igazából nagyon érzékeny, törékeny, nagyon szeretethiányos lány, aki bár titkolja de törődik másokkal, és NAGYON könnyen meghatódik, akár egy szál virágtól, vagy egy kedves, őszinte mondattól elkezd sírni. Folyamatosan bújna, stb. de a külvilág felé pontosan ugyanazt mutatja, amit először nektek is.
Mi lenne róla a véleményetek? Csalódnátok benne? Képmutatónak tartanátok?
Nem titok gondolom, hogy rólam van szó. Mindenki ilyennek ismer (amit az elején leírtam), még a szüleim is. Sajnos nagyon sok rossz dolog ért (lelki traumák), képtelen vagyok megbízni akárkiben, mert eddig mindig beigazolódtak az emberekről vélt (negatív) érzéseim (bár ez sok átveréstől megkímélt). Mit tennétek, ha kiderülne egy ilyen típusú lányról, hogy igazából ez nem az igazi oldala? Mármint ez nálam nem színjátszás, tényleg van egy ilyen oldalam, a legtöbb emberrel képtelen vagyok másképp viselkedni. De nagyon szeretnék már egy komoly kapcsolatot (eddig senkim se volt, pont ezért, bár a külsőm nagyon sok embernek bejön), nagyon vágyom már egy társra, akit szerethetek, ölelgethetek, és aki viszontszeret ŐSZINTÉN. Ez a másik: mit szólnátok ha ez a lány közölné veletek, hogy azért nem volt eddig egyáltalán senkije, mert várt az igazira, és eltökélt álma, hogy az első szerelmével élje le az életét (családalapítás, stb.)? Megijednétek, elmenekülnétek? Vagy nem zavarna a gondolat, hogy rögtön ennyire előre tervez veletek? Sokan mondták már, hogy túl komolyan gondolom ezt a dolgot, de úgy érzem, hogy azzal ha valakivel járni kezdenék, igazán a családommá válna, hiszen nem szeretek meg senkit sem egykönnyen, nálam ez igen nagy szó. Képtelen lennék szerelem és szeretet nélkül bárkivel is együtt lenni, akár csak az arcára puszit adni, egyszerűen nem megy.
Elnézést, hogy ilyen hosszú lett, és nagyon köszönöm annak aki végigolvasta, de kíváncsi vagyok a férfiak véleményére úgy, hogy nem ismernek, nem láttak, mert ha élőben kérdeztem meg erről pasit, elkezdett nyalizni, meg bókolni, és hazudozni, csakhogy "benyalja" magát nálam (persze átláttam mindig a szitán), és mert néhány ember megijed tőlem, nem mer velem őszintén beszélni, pedig csak az őszinte, egyenes embereket tisztelem, az összes többit lenézem, és szóra sem méltatom őket. Ugyanakkkor nagyon fontos nekem, hogy tudjam, hogy igazából hogyan vélekednek rólam a férfiak, legalábbis néhányotok:) Szóval csak őszintén, a valódi véleményetekre vagyok kíváncsi, nem sértődök meg, nem pontozok le, nem a stílusom, az egyenes és korrekt válaszokat és embereket szeretem:)
20/L
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
Szevasz!
Hát ahogy leírtad a külső énedet, nem tudom... ne vicc túlzásba ezt a keménykedős dolgot, mert egy lánynál tud nagyon nevetséges és túlságosan férfias lenni, és az inkább szánalmas.
Másrészt a legtöbb férfi kerüli a domináns nőket, akik pluszban intellektuális kihívások is - nem azért, mert a pasik félnek az okos nőktől, hanem egyszerűen túl sok velük a gond, az agyalgás, sokat kell tökölni velük.
Harmadrészt, és ami a lefontosabb, egy férfi azt akarja, hogy ő legyen a FÉRFI a kapcsolatban. Vagyos a pasik identitásának szüksége van rá, amúgy szarul érzi magát egy férfias nő mellett.
Ezen okok miatt több mint valószínű, hogy inkább haver lennél sok pasinak, mert az egója és a férfiassága nem érezné jól magát melletted, és az legalább olyan fontos dolog a férfinek, mint hogy jó testű nője legyen.
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
10-16 18:55
ÁÁÁÁ! Tényleg! Éppen tegnap hallottam azt, hogy sokan azért mennek pszichológiát tanulni, hogy meglássák másokban is azokat a problémákat, bajokat, "betegségeket", amelyek saját magukban is megvannak... És ezt a pszichológusok mondták SAJÁT MAGUKRÓL!
Szerintem te ennek a típusnak a mintapéldánya lehetsz...
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
"Képtelen lennék szerelem és szeretet nélkül bárkivel is együtt lenni, akár csak az arcára puszit adni, egyszerűen nem megy."
Létezik még ilyen nő? :) Nekem pl. a leírtak alapján nagyon is szimpatikus vagy. Sőt. Ha már egyszer eljutnék odáig, hogy megismerem az ilyen lány belülről, és minden ok (közös világnézet, közös érdeklődés, közös jövőkép), akkor tutira nagyon megbecsülném. :)
25/F
Köszönöm mindenkinek a válaszát, valóban hasznosak:)
(igen, a nagy egómról én is tudok, bár nálam ez a védekező mechanizmus miatt alakult ki kb. ha úgy érzem senki sem szeret engem igazán, akkor majd én fogom magam,mert megérdemlem-ehhez tudnám hasonlítani)
Igyekszem majd 1-2 dolgon változtatni, de nem lesz könnyű:)
Viszont akkor az "első szerelem>család" dolgot nem erőltetem, legalábbis nem közlöm vele első randin:) Gondoltam, hogy megijeszti a férfiakat, de úgy voltam vele, hogy őszintén tisztázom most az elképzeléseimet, és ha már ő is képes lenne megállapodni, akkor talán mi leszünk egymás nagy Ő-i (persze ha nem, nem kell erőltetni ha nem működik, annál nincs rosszabb). Szóval csak a félreértések elkerülése végett gondoltam...de akkor ezt majd finomabban és később fogom közölni:)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
Nem tudom. Pont mostanabam leveleztem ott gyiken egy hasonlo lannyal, aki csak azert (!) huzta fel az agyamat, hogy ne irjak smiley-kat. (Amit meg is mondhatott volna, mert eleg egyenes ember vagyok, igazabol az sem raz mar meg annyira, ha veletlenul nemet mond a kiszemelet, csak legyen gerince azt kimondani.) Nala mondjuk baromi frusztralo volt, jogy nem eleg, hogy negativ, de nem tudtam mit irni. Ha esetleg kedves vagyok, es figyelmes, akkor ugye az zavarja (pedig alapvetoen lazabb, kedvesebb ficko vagyok, nem ubermacso), ha meg csak oltogatjuk, csipkelodjuk egymast, nem jutunk egyrol a kettore. Szoval igazabol tobbnyire el szoktam kerulni az ilyen lanyokat, plane ha okosak, mert az a benyomasom, hohy ijesztoen nehez kozel kerulni hozzajuk. Viszont ha veletlenul latok egyet, az is nyilvanvalo, hogy valamit takarnak vele, ha valaki ilyen modon terhelt, ott mindig van valami (csaladi allapot, csalad/sajat mult, traumak, etc.) Egy bizonyos pontig (tovabb, mint az atlag de nem hosszutavon/vegtelensegig) tudom toleralni ezt a fakta hozzaallast is, mert latszik, hogy van mogotte valami. De ha tul sokaig nem nyitnal semmit, sot maradnal ugyanolyam ellenseges, akkpr tuti raunnek a probalkozasra egy ido utan.
Masik, hogy szerintem a kapcsolat alapja a bizalom. En mondjuk nagyon som dolgomrol tudok beszelni boldog-boldogtalannak, mert miert ne, nem zavar, mit arthat vele? (Tenyleg nem tud veluk, meg ha akar se.) Persze nem mindenki ilyen, de ha en nyitok, vagy eleve nyitassal kezdek, akkor 3-4-5-6 kor utan, nyithatna a masim is valamicsket, csak hogy lassam, hogy jofele kapirgalok, ey egyaltalan van ertelme az egesznek.
Egy kisse hosszu lett ez igy, nezd el nekem, nincs baratnom, es akinek kalapacs van a kezeben, mindenben szoget lat... (Ertsd: nem szexualisan, de nagyon hijam vagyok egy komoly parkapcsolatnak, elnezest.)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!