Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor velem van a baj?

Figyelt kérdés

most vagyok 9.-es és az osztályba az összes lánynak szinte van barátja, csak nekem nincs, de még nem is volt, pedig nagyon szeretném már megtudni hogy milyen, de egyszerűen nem jött eddig össze, vagy nem tudom... de már minden ismerősömnek volt/van barátja csak nekem nem. ez egy picit zavaró, mikor a többiek a problémáikról vagy éppen az élményeikről beszélgetnek a barátjukról, de én olyankor nem tudok semmit hozzáfűzni... ilyenkor egy kicsit kirekesztettnek érzem magam :S

most velem van a baj, hogy még nem volt barátom, vagy ez ilyenkor még normálisnak mondható?


2010. okt. 15. 19:03
 1/5 Moszuke ***** válasza:

mi számít normálisnak?

mai világban az nem átlagos, hogy még szűz vagy az a nagy helyzet........


hogy baj van-e veled? igen!

mert ilyeneken töröd a fejed és... hát hol máshol ha nem itt...? már meg se lepődök az ilyen kérdéseken.

2010. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális vagy! Csak azért ne legyeb pasid, hogy legyen miről beszélgetni a lányokkal. Lehet, ha felhoznál témának egy jó könyvet, azt sem tudnák miről beszélsz!
2010. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nincs veled semmi baj ! hidd el a te ajtódon is majd kopogtatni fog a herceg, csak tudod a jó dolgokra várni kell :)
2010. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó aki irt az nagyon aranyos :) Szerintem még felesleges ezen törnöd a fejed ..Később majd annyi lesz hogy nem bírsz majd el velük:) Szal nincs veled semmi baj!:)
2010. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy dolgon gondolkodj el, vagyis kettőn:


1. Mindenkinek lánynak van barátja - de vajon a barátjuk szereti őket? Tényleg szerelemből vannak-e együtt, vagy csak divatból/mert nem jó egyedül/vágyak kielégítése céljából?


2. Ha te barátot szeretnél, mi miatt szeretnél vele lenni? Azért, mert szereted, ŐT MAGÁT, vagy csak azért, hogy legyen?


Nincsen veled baj, addig nem is lesz, amíg nem akarod görcsösen, hogy legyen barátod, és nem divatból, kíváncsiságól, vágyakozásból, hanem szerelemből akarsz együtt lenni valakivel. :)

2010. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!