Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy lehetne mér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lehetne mér nincs?

Figyelt kérdés
vidéki a vagyok egy lányt se ismerek soha életembe nem beszéltem velük nem ismerek egyet se szórakozni ne járok sehova 20 éves vagyok és soha nem volt csajom pedig nem vagyok csúnya .sexelni már nincs kedvem mert félek nekm már rég tudnom kéne sexelni de még egy nő kezét se fogtam meg soha nem tudom mit csináljak de annyira nem is kell nő nekem már
2010. okt. 15. 18:30
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

tudod, ha így gondolkozol egy nőről, hogy "egyátalán semmi szeretni való nincs egy nőbe csak ösztön lény neki a legerősebb legmenőbb ember kell nincsenek érzelmeik" akkor ne is várd hogy az élet csak úgy öledbe pottyant egyet csak szexre, a nőknek igenis vannak érzelmeik, és lehet hogy az útszéli k*rvák ilyen érzelemmentesek, de sokan meg azért kényszerülnek oda mert például egyetemre kel a pénz, de több ezer másik van, akikkel megismerkedhetsz


gondolkozz el azon, hogy mi a véleményed a nőkről, mielőtt felteszed a kérdést, mert benne van a válasz


egyébként ők is ebbe sorolhatnának, hogy te csak szexet akarsz tőlük, és te is ebbe sorolod őket, minden ok nélkül

2010. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont!
2010. okt. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 X. Maté ***** válasza:
19:18 véletlen nem vagy prosti? :p
2010. okt. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha nem ismered a nőket, ne írj róluk semmit...

És még mindig nem tudom, hogy mit szeretnél ezzel a "kérdéssel"...

Menj pszichológushoz...

Azért, mert a szomszéd lány, ha egyáltalán rajtad röhögött ilyen, nem mindenki olyan!

Benned egyébként mi a szeretnivaló?? Gondolkodj el rajta.

2010. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
52%

20 éves vagy és még egy nő kezét se fogtad meg?

Ha nőt látsz úgy érzed megvernéd?

Szerintem ne is kezdj csajozni!Próbálkozz a pasiknál, hátha őket többre tartod!!!

2010. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ilyen életfelfogással csak azt tudom neked ajánlani, hogy menj el k.urvázni, vagy d.ugj meg egy pasit. Az ilyen alja.népnek csak az való.
2010. okt. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!