Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy lehetne mér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lehetne mér nincs?

Figyelt kérdés
vidéki a vagyok egy lányt se ismerek soha életembe nem beszéltem velük nem ismerek egyet se szórakozni ne járok sehova 20 éves vagyok és soha nem volt csajom pedig nem vagyok csúnya .sexelni már nincs kedvem mert félek nekm már rég tudnom kéne sexelni de még egy nő kezét se fogtam meg soha nem tudom mit csináljak de annyira nem is kell nő nekem már
2010. okt. 15. 18:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nem volt anyukád?
2010. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés, mit szeretnél?
2010. okt. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Járj nyelvtanszakkörre, ahol csajok is vannak.
2010. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de van anyám de azt mégsem baszhatom meg hülye vagy
2010. okt. 15. 18:43
 5/16 A kérdező kommentje:
amugy ha nőket látok egyből hevesen dobog a szívem és undort érzek meg akkarom őket verni aszt hiszem engem nevetnek meg hogy szarnak néznak nekem nő csak sexre kéne egyátalán semmi szeretni való nincs egy nőbe csak ösztön lény neki a legerősebb legmenőbb ember kell nincsenek érzelmeik
2010. okt. 15. 18:45
 6/16 A kérdező kommentje:
érzelmet csak tökéletes ember iránt érznek
2010. okt. 15. 18:45
 7/16 anonim ***** válasza:
elég undoritó amit írsz. De én is ugyanigy gondolkodok a férfiakról.
2010. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy....
2010. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Több emberrel kellene ismerkednek és nem kellene, hogy üldözési mániád legyen.
2010. okt. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 X. Maté ***** válasza:
100%
Ülj fel a disznótokra és menj egy városba, ahol van egy k*urva, amit megd*ghatsz három zsák krumpliért, vagy néha elfogadnak jószágokat is :) Azt nem kell szeretned, am meg jó úton vagy, hogy valami falunapokon összejöjj a falu bikájával, legalább attól nem undorodnál és nem tudnád megverni ;)
2010. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!