Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Vajon jól döntök?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vajon jól döntök? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok, de sajnos nem szingli. Mit tegyek? Én arra gondoltam hogy megvárom amig szakitanak...és megvigasztalom...majd amikor ugy érzem h nincs baj...akkor megmondom neki. Jó ez igy? Kérlek csak komoly válaszokat irjatok. köszi
2010. okt. 15. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
anyádat... b@zdmeg nemhiszem el. miért kell egy kapcsolatot tönkretenni? vagy ilyen hiéna módjára várni hogy meghaljon?
2010. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
légyszi komolyakat...mert nagyon szeretem
2010. okt. 15. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem komoly volt, csak durva kicsit az első hozzászólás! Gondolkodj el rajta!!

Ha szereted, szeresd, mint barát!

2010. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
és ha nem szakítanak akkor egyedül halsz meg =D
2010. okt. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyi, szeritem nem kellene belepiszkálni a dolgába. Közhely tudom, de ha szereted, elfogadod, hogy ő mással boldog. És nem hiszem, hogy az ilyen számító hozzáállásból jó kapcsolat sülne ki.
2010. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 X. Maté ***** válasza:
Én meg egy nagy paraszt vagyok, de simán megmondanám a csajnak, hogy szeretem, bár nem várnák el tőle semmit, de a tudtára adnám, hogyha kell valami ott vagyok B tervnek, addig is próbálkozhatok másnál :p
2010. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!