Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ennek az oka? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az oka? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A párommal 16 hónapja vagyunk együtt... és nem tudjuk miért,de kb. hetente de valamikor egy héten többször is veszekszünk.Valamikor úgy,hogy már ott járunk ,hogy legyen vége, de valamikor csak megbezséljük ,hogy jó haggyuk abba a vitát!Én nem akarom,hogy emiatt vége legyen!De néha már belefáradok a veszekedésbe,és mi is észrevettük már,hogy néha nagyon apró dolgon kapunk össze!Ha kell én is és ő is sír,ha olyanról van szó!Mit tegyünk?Mindig megbeszéljük,hogy nicns több veszekedés,de eddig még nem jött össze! Help!Kérlek segítsetek mit csináltaj/csinááljunkm,hogy helyrejöjjön??Megtetténk egymásért mindent annyira szeretjük egymást! :( Szeretem Nagyon! :( ♥
2010. okt. 15. 15:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ja még a veszekedésről annyit... h volt olyan is h volt suli buli, és anyum vele engedett el,és az volt a baj h ő az ő o.társaival táncolt, én meg az én o.társaimmal, és h nem mindig együtt táncoltunk, haza akart menni,és az volt a szerencse h nálunk aludt aznap este, és még sírt is... nem sikerült a legjobban az az estém,nagyon kemény volt ... :S
2010. okt. 15. 16:13
 12/14 anonim ***** válasza:
Maximum három év, és elmúlik a szenvedély. Azután semmi sem fog összekötni benneteket.
2010. okt. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
18%
amit le tudtam szurni: 16 honapja vagytok egyutt,a kortok valoszinu olyan 16 ev koruli.de lehet hogy tulzok.nem 16 hanem 11.
2010. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

előző válaszó... nem 11 évesek vagyunk ;)

de én úgy gondolom,hogy neked semmi közöd ahoz ,hogy mi hány évesek vagyunk... ;)

2010. nov. 20. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!