Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ennek az oka? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az oka? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A párommal 16 hónapja vagyunk együtt... és nem tudjuk miért,de kb. hetente de valamikor egy héten többször is veszekszünk.Valamikor úgy,hogy már ott járunk ,hogy legyen vége, de valamikor csak megbezséljük ,hogy jó haggyuk abba a vitát!Én nem akarom,hogy emiatt vége legyen!De néha már belefáradok a veszekedésbe,és mi is észrevettük már,hogy néha nagyon apró dolgon kapunk össze!Ha kell én is és ő is sír,ha olyanról van szó!Mit tegyünk?Mindig megbeszéljük,hogy nicns több veszekedés,de eddig még nem jött össze! Help!Kérlek segítsetek mit csináltaj/csinááljunkm,hogy helyrejöjjön??Megtetténk egymásért mindent annyira szeretjük egymást! :( Szeretem Nagyon! :( ♥
2010. okt. 15. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Min szoktatok veszekedni például??
2010. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez azért kell, hogy megértsük, hogy hogyan gondolkoztok és milyenek vagytok...
2010. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Háát... de ha leírom,biztos h szánalmasok leszünk (szerintem) részetekről...

pl. most azon vesztünk össze,hogy hazudott nekem :S Akár milyen kis hazugság volt, megbeszéltük már a kapcsoaltunk elején ,hogy teljesen őszinték leszünk egymással...

2010. okt. 15. 15:32
 4/14 anonim ***** válasza:
noémi, te vagy az? :D
2010. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát nem xddd XD
2010. okt. 15. 15:43
 6/14 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok??

Nézd, a hazugság nem bűn! De hazudni gyakran akkor szokott valaki, ha elszeretne titkolni valamit, pl rossz dolgot vagy olyat, amit szégyell.

De akkor is lehet hazudni, ha olyan dolgot kérdeznek tőled, amihez az illetőnek az ég világon semmi köze nincs! Stb..

Valóban nem szép, hogy hazudtok egymásnak, mert szeretitek egymást és egy kapcsolatban fontos az őszinteség...

Próbáld megérteni, hogy a barátodnak van magánélete!

Szerintem a barátod vagy nem képes őszintének lenni vagy gyáva, hogy vége lesz a kapcsolat, ha őszinte. inkább hagyd el, ha mindig csak hazudik ás emiatt van a baj. vagy szokd meg...

2010. okt. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én nem hazudok neki!Most hazudott elsőnek,nem magánéletről volt szó... azt mondta azért hazudott,mert nem akarta h leordítsam :S közbe semmi iylen nem lett volna ... de szktunk pl. baráton összeveszni,mert ő azt hitte,hogy rámhajtött egy "netes" barátja, közbe nem, és a barátját védtem meg ... ilyen is volt. :/ És nem fogom ezért elhagyni :(
2010. okt. 15. 15:48
 8/14 anonim ***** válasza:

Féltékeny a barátod látom...

Bizzatok meg egymásban, ez nagyon fontos!

Mondd meg a barátodnak, értesd meg vele, hogy neked ő a legfontosabb és ha rád hajtanának sem csalnád meg és szólnál neki! Ha nem bízik benned, akkor veszett minden...

Egyszer meg lehet ez beszélni szépen... többször nincs értelme vagy örökre veszekedés lesz, amíg nem csináltok olyat, ami a másiknak nem tetszik.

2010. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Próbáljatok meg uralkodni magatokon és ne sértsétek meg egymást!
2010. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,végre vannak oylan válaszolók, akik nem ordítják le a kérdezőt :)

Köszönöm a segítséget!Megpróbáljuk!

2010. okt. 15. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!