Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ELEGEM VAN DE NAGYON, valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ELEGEM VAN DE NAGYON, valaki segít? RÉSZLETEK LENN

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt párommal, és totál boldogok vagyunk! mindennap elmondja hogy szeret, együtt élünk, és soha nem adott okot, hogy bizalmatlankodjak CSAK....mikor összejöttünk még nagyon odavolt tamásom a volt barátnőjéért. még vagy félévig becézgette az smseiben amiket neki írt, meg akarta tartani a kapcsolatot vele.Ez kiderült volt nagy balhé, én mondtam neki hogy ha szereti a csajt szakítsunk mert én ezt így nem csinálom. tamás határozottan mondta hogy engem szeret, de idő kellett neki hogy feldolgozza a volt csajt :S végre oké minden, de a csaj keresi még mindig telefonon, és sérelmezi miért nem köszönti fel szülinapjára, miért nem hívja, miért nem taliznak, és igazán ráírhatna párom msnen stb....rohadt idegesítő!!!!! párom 10000szer mondta hogy ő végleg befejezte vele, és neki csak én vagyok, és semmit nem érez iránta. a csaj pedig nem hajlandó kiszállni az életéből! nem tiltom meg páromnak hogy beszéljenek de a csajon kivagyok akadva!!!!! ti mit tennétek???????megverjem a csajt??.....
2010. okt. 15. 14:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire primitív. Rendezd le mint ember az emberel,beszéljetek normálisan.Vagy ess neki egy bottal,és küzdj meg vele mint egy darab húsért Krisztus előtt.
2010. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!