Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ELEGEM VAN DE NAGYON, valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ELEGEM VAN DE NAGYON, valaki segít? RÉSZLETEK LENN

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt párommal, és totál boldogok vagyunk! mindennap elmondja hogy szeret, együtt élünk, és soha nem adott okot, hogy bizalmatlankodjak CSAK....mikor összejöttünk még nagyon odavolt tamásom a volt barátnőjéért. még vagy félévig becézgette az smseiben amiket neki írt, meg akarta tartani a kapcsolatot vele.Ez kiderült volt nagy balhé, én mondtam neki hogy ha szereti a csajt szakítsunk mert én ezt így nem csinálom. tamás határozottan mondta hogy engem szeret, de idő kellett neki hogy feldolgozza a volt csajt :S végre oké minden, de a csaj keresi még mindig telefonon, és sérelmezi miért nem köszönti fel szülinapjára, miért nem hívja, miért nem taliznak, és igazán ráírhatna párom msnen stb....rohadt idegesítő!!!!! párom 10000szer mondta hogy ő végleg befejezte vele, és neki csak én vagyok, és semmit nem érez iránta. a csaj pedig nem hajlandó kiszállni az életéből! nem tiltom meg páromnak hogy beszéljenek de a csajon kivagyok akadva!!!!! ti mit tennétek???????megverjem a csajt??.....
2010. okt. 15. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha intelligensen akarod kezelni szerintem elég felhívni és megkérni szépen, NEM BUNKÓN, hogy takarodjon a nedves csipába és szopogassa a jegesmedvéét és szálljon le a barátodról!
2010. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 rozika10 ***** válasza:

ne verekedj semmi értelme a pároddal ketten menjetek el a csajhoz és beszéljetek ha abból se ért akkor verd meg!!!!

értetlen csajokkal mást nem lehet csinálni!

2010. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy 13?

Ülj le értelmesen beszélni a pasiddal,hogy értesse meg a lánnyal hogy mi van..Esetleg beszélj vele Te,KULTÚRÁLTAN,hogy hagyjon titeket békén.Mi ez hogy megvered meg ilyenek?:D Úristen..:)

2010. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ÜSSSED GECCC
2010. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Neee nem.. Az ilyeneket az idegesíti a legjobban ha semmibe veszik. Mondd meg a barátodnak hogyha zaklatja a csaj valahogy, akkor ne vegye semmibe.. ne vegye fel a telefont, ne irjon vissza msn-en, ne válaszoljon az sms-ekre.. ha tényleg téged szeret nem lesz nehéz neki ezt betartani, a csaj meg rá fog erre unni idővel
2010. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A párod dolga, hogy ezt lerendezze!
2010. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
basszus.ugyanez a szitu volt velem is.szerintem ha törödik vele a barátod akkor még ragaszkodik hozzá.és a csaj ezzel tudja befolyásolni és szét akar választani titeket.az én szitumban ujra összejött a volt barátom a csajjal:s
2010. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha megvered kérlek elötte szolj.

ISZAPOT RÁJUk ! :D

2010. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen vagy ehhez hasonló volt a helyzet nálunk is az excsaj még nyomult amikor mi már együtt voltunk, nem birta felfogni hogy köztük vége! Már egy éve voltunk együtt a barátommal amikor még mindig olyanokat irt neki a csaj msn-en hogy mióta ők végeztek azóta nem tudja mi a szerelem (holott kb neki is azóta van pasija). Ekkor telt be végleg a pohár (ami eddig is majdnem tele volt) és mondtam a barátomnak hogy adok egy utolsó esélyt neki hogy abban a stílusban ahogy ő akarja de elküldje a csajt, de ha ekkor sem fogja fel akkor én fogom elküldeni de nem kifinomult formában! A barátom írt is neki üzit h felejtse őt el, stb., de már erősebb hangnemben, na azóta a csaj teljesen lekopott még egy darabig köszönni se volt neki hajlandó! Szal ezt tanácsolom nektek is h a barátod küldje el a fenébe akkor felfogja. Ha te tennéd, lehet hogy még csak azért is csinálná hogy téged idegesítsen vele!
2010. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! a verekedést nem szó szerint értettem, csak az indulatomat próbáltam kifejezni ezáltal...az a baj, hogy ha taliznánk is úgy állna elő a csaj, hogy dehát csak barátok meg nem tilthatom meg neki stb...lehet hogy legközelebb hívja páromat, megmondom finoman páromnak hogy te figyi mit reagálna a lány ha megmondanád neki finoman kopjon le???
2010. okt. 15. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!