Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért féltékenykedik ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenykedik ha nem akar semmit? Olvass lejjebb, és válaszolj is légyszi!

Figyelt kérdés

A volt párom,megtudta h van vkim,egyből írta h "Na új pasi,én már ne is reménykedjek?Nem megyünk el kávézni?"-Először rideg próbáltam maradni!Aztán mikor megírtam neki,h tudom h féltékeny,akkor már azt állította h ő nem akar semmit,csak kávézni akart,de mivel van párom már azt se!Miközben ezzel indította a beszélgetést,h kávézunk...Meg olyat is írt,h "Hát a látszat néha csal,de hülye azért én sem vok"-Gondolom azt hiszi,h őt akarom bosszantani(oké némi igazság van benne,ezek szerint sikerült is),én meg megmondtam neki,h ne képzeljen túl sokat magáról,hagyjon békén egy életre,törölje ki a számomat is!Erre nem volt reakció,de tudom h pár nap vagy hét és ismét elő áll vmi agyatlansággal,csak h kommunikáljunk!Így volt eddig is mikor még nem volt párom.Akaratlanul is találkozunk,mivel szembe szomszédok vagyunk!

Szerintetek mi lenne a helyes döntés???Nem tagadhatom,én sem zártam még le magamba őt,és ezt sztem ő is pont jól tudja,de muszáj túl lennem vhogy,mert csak hülyít,mikor már beadnám a derekam pl a kávézásra,akkor egyből fordul a kocka!Mondtam neki,h oké,majd elmegyünk,annyi volt a válasza h rendes szomszédom van,megkérdeztem h hát minek akar kávézni,hisz nem is szereti,azt mondta,most kezd rászokni,és csak az íze miatt!


2010. okt. 15. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:

mert az ember alapjáraton hiú. lehet, hogy már tényelg nem akar téged, viszont van benne valami, hogy zavarja, hogy mással vagy. neki lehet nincs senki a láthatáron, és bántja a hiúságát, hogy ilyen könnyen túltetted magad rajta.

nekem volt egy hosszú kapcsolatom, szakítás lett belőle, mert elmúlt a szerelem. azóta már mással vagyok, és szeretem is. viszont, ha meglátnám mással a volt kapcsolatomat, akkor kicsit féltékeny lennék..bár ezt elnyomom magamban, legalábbis próbálom

2010. okt. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A mi kapcsolatunknak ő vetett végett!Sőt nem is volt hosszú 3 hónapos,de már 2 hónapja vége,és azóta ez megy..."véletlen csörget rejtett számmal",aztán megállít az utcán magyarázkodni,meg h csak ezért,meg azért csörgetett...
2010. okt. 15. 10:56
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. az tök mindegy,hogy ő vetett véget a kapcsolatotoknak, vagy te. ebből is látszik, hogy azért zavarja, hogy mással lát, hiába már nem szeret úgy.
2010. okt. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már értem!

Azt viszont nem értem,h akkor miért kérdezett olyanokat,h akkor már ne is bízzak?Már ne reménykedjek?Ezt mikor megkérdeztem h miért reménykedsz(az első sms után 2 nappal)akkor meg az volt a válasza,h én nem reménykedek!

2010. okt. 15. 11:25
 5/6 anonim ***** válasza:
ez is csak azt bizonyítja, hogy zavarja, hogy te továbbléptél. kíváncsi arra, hogy így, hogy van valakid, még így is érdekelnéd e őt azért.
2010. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor ismét bebizonyítottam h igen...az viszont bánt,h ő csak hülyít...sebaj a remény hal meg utoljára!!!!Azért vmit csak érez ha talonba tart...
2010. okt. 15. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!