Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális hogy barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy barátnőmmel egy héten 7 ből 7 nap találkozunk?

Figyelt kérdés

Én szeretnék néha egy egy "szabadnapot", de valahogy mindig elintézi h találkozzunk. Nagyon szeretem őt de néha már sok hogy alig tudok haverokkal programot szervezni pl és mikor elmondom neki azt mondja hogy neki nem jó olyan kapcsolat ahol vannak fix "szabadnapok" mikor csak telefonon beszélünk(és szakítani akar). ha egy hétvégi napot töltenék külön tőle azt pedig hetekig hallgathatom, előtte meg folyton próbál lebeszélni róla.


Nem élünk együtt de szeretnénk, csak nem tudom h ez ennél ilyen szempontból jobb vagy rosszabb lesz

24FFi


2010. okt. 14. 21:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bocsi de én nem igazán értelek. Panaszkodsz amiatt hogy minden nap találkoztok és kéne neked egy kis szabadság is. De akkor miért szeretnél összeköltözni vele? Szerinted akkor nem látnád mindennap? És ugyanugy nem tudnál menni sehova mert ugye őt nem hagyhatod csak úgy otthon egyedül! Egyébként meg egy kapcsolat kompromisszumokból is áll, nem önzőzhet ennyire a barátnőd, neked meg nem kéne ezt hagynod! Nem vagy a tulajdona hogy ő döntse el mikor kivel mehetsz el és mikor nem! Ha meg tényleg ennyire szeret, tuti nem fog egy ilyen hülyeség miatt elhagyni inkább majd te fogod őt előbb-utóbb és akkor a csaj csak magára vethet! A szakítással nem szabad zsarolni senkit mert könnyen pofára eshet az ember! Miért nem szervezel neki is valamilyen programot akkorra amikor neked is van ,pl hozd össze a barátnőivel! 24L
2010. okt. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Miért a kérdező szervezzen neki? Szervezzen magának. Én már rég dobtam volna. Volt ilyen (majdnem ilyen) barátnőm és inkább gyorsan dobtam, hiába szerettem. Magamat is szeretem, így egészséges. Legyen önálló élete, legyen önálló személyiség. A barátnőd nem önálló, mégcsak nem is érdekes ember. Nulla. Azért fontos neki a kapcsolat, mert egyedül nem tud meglenni, unatkozik, égő stb. Nem tud magával mit kezdeni.
2010. okt. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!