Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapos évfordulóra illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapos évfordulóra illik ajándékot venni?

Figyelt kérdés

Vagy hogyan van ez?

Először a fél évesre vegyek csak?

Nem akarok beégni elötte, de azt sem szeretném, hogy Ő égjen be...

(14/F)


2008. dec. 31. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg előre , hogy legyen e ajándékozás. Ennek nincsen szabálya. Szerintem nem kell semmi egy hónaposra, fél évesre is korai.

Mi csak az évfordulókat tartjuk kedvesemmel.

2008. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én saját magam kreáltam egy kis apróságot a páromnak az 1 hónapos fordulóra, és egy szívet tartó elefántos kulcstartót csomagoltam a meglepi mellé.

Egyébként nem hiszem, hogy divat. Fél éves, éves fordulóra már jobban.

2008. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 yuda ***** válasza:
100%
Ez teljesen rátok van bízva-ahogy jónak látjátok,de arra figyelj,hogy beszéljétek meg előtte,mert különben a másik felet kellemetlen helyzetbe hozhatja.
2008. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a mai napig megünnepeljük valahogy a hónapfordulókat, pedig ma leszünk két évesek :)

Meg kell beszélni vele, számunkra az elején igen nagy ünnep volt, hogy jujj, már három hónaposak vagyunk. Szóval jól tud elsülni, de ha teher nektek, vagy csak illemből, akkor meg ne, mert nem kötelező.

2008. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan fiatalon még mindent nagyon komolyan vesznek, de hidd el, bele fogsz gebedni anyagilag, ha minden hónapban ajándékozni akarsz :)
2009. jan. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!