Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom elvesziteni mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elvesziteni mit tegyek?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy az utóbbi időben nagyon feszültté vált a helyzet kettőnk között. Én elég hisztis vagyok sajnos és nagyon sok mindent szóváteszek neki még olyan dologak is amiket nem is komolyan mond csak hülyeségből, de én beleakadok és sirok is hogy most ezt vagy azt miért mondta, erre ő hogy nem úgy gondolta csak viccelt meg hogy szeret stb. Akkor egy kicsit megnyugszom de legközelebb megint mond valamit ami nem tetszik nekem és megint beleakadok. Ezek mostanában mindennapossá váltak. És most azt érzem rajta hogy már nem is vesz komolyan szerintem gyerekesnek tart vagy butának vagy nem tudom. Korábban mindig dicsért hogy milyen értelmes okos lány vagyok. Hogyan tudnám jóvá tenni amit eddig tettem hogy újra értékeljen és ne hagyjon el?
2010. okt. 14. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
első körben találd meg az okát h miért hisztizel ennyit, aztán próbálj meg leszokni róla, mert ezzel valóban el fogod marni magad mellől. meg aztán kérj bocsánatot ezek miatt. változtass ezen. ha mindennapos akkor hamar fel fog tűnni neki ha egyik napról a másikra nem hisztizel. ha meg okosnak mondott eddig akkor valószínű nem véletlen, és tudod venni a viccet. szval vedd lazábban a dolgokat, ha meg úgy érzed tényleg sértő akkor sem ilyen gyerekes hisztivel akard számon kérni hanem kultúráltan, felnőtt módjára.
2010. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mondd tényleg sértőket is persze általában azt sem mindig úgy gondolja és nem veszekedem hanem megjegyzem hogy ezt miért mondta utána belegabalyodunk én meg elkezdek sirni
2010. okt. 14. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Mind kettőtöknek tekintettel kell lenni a másikra, különben pápá lesz a vége. Egyikőtök nem fogja bírni ideggel. Ezt csak megbeszélni lehet, és komolyan kell venni, különben esélytelen a jövőtök így. Nem lehet minden nap kikészíteni a másikat. Nem lehet minden apróságon egyből sírni...
2010. okt. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hogyan bizonyithatnám be neki hogy érett vagyok hogy megint tiszteljen mint régen?
2010. okt. 14. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Az Ülker egy török élelmiszeripari cég, mely főként édességeket gyárt: kekszféleségeket, csokoládét, süteményféleségeket, cukorkát. A cég 78 országba exportál, többek között Magyarországon is kaphatóak a termékeik. Újabb termékei közé tartozik a Cola Turka, melyet 2003-ban vezettek be a török piacra. Az üdítőital reklámfilmjeiben Chevy Chase amerikai színész szerepel, és török források szerint a Coca-Cola kénytelen volt 10%-kal csökkenteni árait a Cola Turka sikerének köszönhetően.

2004-ben az Ülker kapta a European Candy Kettle Club „Az év európai édességgyártója” díját. A cég 2008-ban vásárolta meg a híres Godiva csokoládé-márkát 850 millió dollárért a Campbell Soup Co.-tól.

Az Ülker több török sportegyesületet is szponzorál, például a Fenerbahçe kosárlabda csapatát (Fenerbahçe Ülkerspor).

2010. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ő is tekintettel lehetne arra, hogy nem esik jól neked a humora.
2010. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!