Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fel lett téve az i-re az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lett téve az i-re az a bizonyos "pont"? Tegnap kimondta a barátom, hogy szeret.

Figyelt kérdés

Ezzel nem is lenne semmi baj, ha nem egy hónapja járnánk. Ez annyira rémisztő nekem:S de az méginkább, hogy kérdezte, hogy én mit érzek, rávágtam, h én is szeretlek:S pedig még csak kezdem megszeretni... Annyira rossz érzés:S mondta, hogy ő nem szokott dobálózni ezzel a szóval, de én meg csak nem mondhatom azt neki, hogy bocs mégse majd egy kicsit később:S Megoldás lenne-e??

L/17,F/19


2010. okt. 14. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést most, hót komolyan tetted fel???
2010. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az hogy nem szólsz erről és ne mondogasd neki,hogy szereted.Ha ő mondja,akkor azért annyit megtehetsz,hogy azt mondod te is őt,ne bántsd meg.Különben is azt írtad már kezded megszeretni,akkor ez nem baj szerintem.Aztán majd ha te is úgy igazán érzed,hogy szereted,akkor majd mondod neki.
2010. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Cirmos kandúr ***** válasza:

"Fel lett téve az i-re az a bizonyos "pont"? "

akkor folytasd a mondatot XD

2010. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a másik fél ilyenkor szokott visszaélni a legehtőséggel, mikor a párja odáig van érte. Erre figyelj, mert rád vonatkozhat. Tudod, még abban a korban vagy, amikor nem szokás szeretni a lányokat, legalábbis nem szóval, mert megijednek. 10 év múlva meg azért ijednek meg, mert nem mondják nekik. Ez már csak ilyen dolog.
2010. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi az "építő-jellegű" hozzászólásokat. Nem értem, ha nem tudsz érdemleges választ adni, miért veszed a fáradtságot, hogy írj? Ennyire unalom van?:)


Másodiknak köszönöm a választ!

2010. okt. 14. 20:07
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem fogok vele visszaélni, ha így gondoltad amit írtál:) kedvelem
2010. okt. 14. 20:09
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
A Norvég női labdarúgó-válogatott képviseli Norvégiát a nemzetközi női labdarúgásban. A csapatot a Norvég Labdarúgó-szövetség irányítja, amely korábbi Európa-, világ- és olimpiai bajnok, eképpen az egyik legsikeresebb nemzeti csapat. Az új játékosokat a világ körül toborozták, valamint a Toppserien-ből, a norvég női bajnokság legfelsőbb osztályából.
2010. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

20:07vok

Azt mondom, ha tényleg szeret, akkor becsüld meg, manapság rengeteg az olyan férfi, aki csak kihasználja a nőt, és nem emberi módon viselkedik vele. Sokan aztán mégis az ilyenekkel maradnak egyéb okokból, kényszerűségből. Fiatal vagy még, de 5 év múlva majd sokkal jobban értelmezed és becsülöd ezt a szót, amit hallottál tőle.

2010. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A NŐI FOCI NEM FOCI!!!:D
2010. okt. 14. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!