Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIUK! Ezt miért csinálhatja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK! Ezt miért csinálhatja?

Figyelt kérdés

3 év kapcsolat a pasi dobott engem , de akkor is szenvedett is én is, majd 2-3 hónapra szakítás után volt egy kapcsolata , és mindenkinek dicsekedett hogy milyen boldog , azóta már másik kapcsolata van de ezt a csajt is felmagasztalja a fecebooooon , aztán meg sirva mondja nekem telefonon hogy még mindig fontos vagyok neki.

csak szivat? vagy tényleg szeret?20/l és 24/ f


2010. okt. 14. 19:16
 1/4 anonim válasza:
Hát szerintem kérdezd meg tőle hogy szeret-e és ha azt mondja hogy igen akkor próbáljatok meg elmenni randizni! De ha 3 évet voltatok eggyüt akkor már ismened kéne!
2010. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ma már mindenki az interneten éli a életét? :D A szerelmet a valóságban kell megélni. Nem a Facebook-on. :D
2010. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak újra vágyik a pi...

akarom mondani, megint meg akar szeretgetni!

2010. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A HABARCS



A habarcs a falazás egyik segédanyaga. A falat ma már vázkerámia elemekből építik, de hosszú ideig, mi elsősorban a rómaiakat említjük Európában, a kiégetett tégla elemeket illesztették egymás mellé, miközben habarcsot tettek a sorok alá és fölé, gyakran pedig a téglatestek közé is.

A habarcs másik fölhasználási területe a vakolat készítése. Mindkét esetben a habarcs mész, homok és víz keverékeként készül. Jó minőségű építkezéshez mindhárom alkotórésznek jó minőségűnek kell lennie.

A mész (vagy mészhidrát), régen az oltott mész megnevezéssel szerepelt. A homok leginkább folyami homok kell, hogy legyen, de fontos, hogy kicsi legyen az agyagtartalma. Legjobb, ha a folyami vagy a tavi homokot a habarcs készítése előtt átszitálják.

Szokásos recept: 10 liter víz, 3 lapát mész, 3 lapát cement, 16 lapát homok tejföl sűrűségűre keverve.

2010. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!