Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhatnék? Elmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék? Elmondjam valakinek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. A barátom 17 és eddíg azt hittem szeret, de nem tudott rám várni. Én nem akartam lefeküdni vele? Szerintetek ez nagyon nagy baj? Szerintem 13 évesen ez még nagyon nem oké, bár az osztálytársaim már mind elvesztették a szüzességüket. Ez nem tud érdekelni. Én még nem voltam felkészülve.

Mindig mondta a barátom, hogy menjünk bulizni, de nem akartam én inkább az az otthon ücsörgős típus vagyok. Mindig mondta, hogy már nagyon szeretne velem szexelni, de én nem akartam. Egyáltalán nem. De szerettem őt és nem akartam, hogy szakítson velem...

Szóval a magyar nyelvet nem találom elég szépnek és változatosnak, mert nem szép elnevezései vannak bizonyos fogalmaknak, de előre is elnézést... Szóval egyik este nála voltunk és lesz.optam. Ő nagyon élvezte és én is egyre jobban be voltam indulva, de nem szerettem volna lefeküdni vele.

Ő örült és én azt hittem, most kicsit leszáll a témáról, de nem... Rá kb egy hétre otthon voltunk nálunk, csak mi ketten. Nagyon idegesített, megismételtük a dolgot és ő belenyúlt a bugyimba. Kivettem a kezét és megmondtam neki, hogy NEM! Nincs szex! Ha nem tud várni akkor ennyi, vége! Ő meg elkezdett erőszakoskodni. Szorongatott és vetkőztetett..Nem szeretném leírni mi volt. Nagyon rossz volt és fájdalmas. Sírtam és ő meg csak ...Áhhh. SZörnyű. Én nem akartam, hogy ez legyen. Most nem tudom, hogy elmondjam-e anyának, mert akkor tuti nagyon nagy botrány lenne belőle.

Ti mit gondoltok?


2010. okt. 14. 18:54
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
A pasit felejtsd el és mond meg a szüleidnek... muszáj lesz nem szabad ezeket titkolni sokkal rosszabb lesz ha nem mondod el nekik... Sok sikert! 14/L
2010. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusssom!!!!! Megerőszakolt????? Szólj anyukádnak!!!!! Ha elfojtod magadban akkor akár később komoly lelki problémáid lehetnek! Kerüld el messzire a srácot!!!!
2010. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

szegénykém:(

Az ilyen pasit a farkánál fogva kéne fellógatni. Mondd el anyukádnak! Hidd el, neked is könnyeb lesz :)

17/L

2010. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

jajj szegény te..!

hááát mivel én még nem voltam ilyen helyzetbe, ezért nem nagyon tudom h mit tennék.

de nem biztos h bevonnám a szüleimet, mert nem nagyon akarnám a balhét..

+ ahoz h szakíts vele sztem nem muszály elmondani a szüleidnek..

2010. okt. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

19:06


Ha téged megerőszakolnának nem jelentenéd fel az elkövetőt???

Szerencsére én se éltem át ilyen szörnyűséget de nem sokon múlott.... :( még így is rossz volt.....

2010. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 X. Maté ***** válasza:
100%
Ez szép... Jó sok beteg ember van az országban, megerőszakolja a saját barátnőjét.Személy szerint szarrá verném az ilyen kis csicskákat, aki egy 13 éves kislányt megerőszakol..... Mond el faterodnak!
2010. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mondd el, megérdemli hogy botrány legyen, meg hát te sem tudod egyedül feldolgozni...
2010. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerintem is el fogom mondani, de félek. Nem merem. Nagyon rossz, nem is tudom, hogy tudnék-e beszélni róla.
2010. okt. 14. 19:26
 9/22 anonim válasza:
Elhiszem, de muszáj lesz:S
2010. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! el kell mondanod a szüleidnek, mert ha nem használtatok óvszert, akkor terhes is lehetsz. Édesem, az ilyen srácot nem szabad sajnálni. A szüleid nem veled fognak kiabálni, hanem vele. Nem fognak rád haragudni, ne aggódj. Lehet, hogy elküldenek pszihológushoz, fogadd el a segítséget, ne majd egy komoly, érett kapcsolatodat tegye ez a trauma tönkre.
2010. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!