Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha már nem akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha már nem akartok semmit a volt barátnőtöktől akkor ráírtok minden nap msn-en, hogy mizu van vele?

Figyelt kérdés
Mióta szétmentünk a sráccal azóta minden nap rámir msn-en,hogy mizujs van?meg aggódik értem...De állitása szerint már nem akar tőlem semmit,csak barátságot.de egyik percben azt mondja,h nem lesz már semmi a másikba meg,h ki tudja,h mi lesz...
2010. okt. 14. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom azt akarod hallani, hogy még mindig szeret. Hát legyen jó estéd: még mindig szeret.
2010. okt. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem még egy kicsit mindig szerelmes beléd

adj neki idöt

2010. okt. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
valószinü hogy nem gondolta elég komo9lyan a szakitást inkább csak elbizonytalanodott
2010. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha talál más, jobb csajt, akkor ennyi volt, ha nem, akkor még jó leszel egy időre. Ezt jelenti. Hamupipőke, ébresztő!!
2010. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Az MSN megszokás, az aggódás pedig ragaszkodás, kötődés, semmi több.
2010. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem is így van csak nekem az volt a szívás hogy még szakítás utánn vagy 4 hónapig rámírt..aztán látta hogy leszarom (mivel tönkretett) és azóta fel se jön msn-re, mmint gondolom szétvagyok tiltva nála..de nem baj. Válasz: még mindig szeret.
2010. okt. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom is ezt csinálja, de mégis tutira állítja, hogy nem szeret. :S És néha tényleg olyan is, mint aki nem szerelmes. Szóval nem tudom :( Remélem neked összejön, én már kezdem feladni, lehet csak megszokás...
2010. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vagy szanalmas puhapocs, vagy elvezi hogy szenvedsz, ettol erzi magat "ferfinek" (tehat egy szanalmas puhapocs).

Tiltsd le.

2010. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!