Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy "baj" egy kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy "baj" egy kapcsolatban, ha nem érzem azt a lángoló szerelmet?

Figyelt kérdés

... és nem is éreztem. Ő a második barátom, de az elsőt meg se kéne említenem, akkor még csak 16 éves voltam, arra jó volt, hogy kipróbáljam milyen kapcsolatban élni, jó érzés volt hogy van egy fiúm, de nem mondhatom azt, hogy szerettem... hamar rájöttem hogy ennek így nincs értelme, és lezártam.


Most 20 vagyok, 4 hónapja van barátom. Nagyon szeretem őt, de nem azzal a rajongással, imádattal, nem látom rózsaszínben a világot, nem röpködnek pillangók a hasamban vagy mi a fenét szoktak ilyenkor mondani :D Ha meglátom, persze hogy örülök, de akkor se kezd el tízszer olyan gyorsan verni a szívem. És ez a kapcsolatunk legelején is így volt, pl. a hibáit is egyből láttam, nem vakított el a szerelem...

Nagyon szeretem (és ahogy velem viselkedik, úgy látom ő is engem), nagyon jó vele lenni, mindent megbeszélünk, sok közös program, a külseje is nagyon bejön, de nem teljes egészében róla szól az életem, nem ő tölti ki gondolataim minden percét, mint ahogy azt ilyenkor mások mesélni szokták...

Most ez azt jelenti, hogy nem jó a kapcsolatunk, nem vagyok eléggé szerelmes, vagy csak a filmek/könyvek/barátok meséje van nagyon eltúlozva? :D


2010. okt. 13. 21:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Pont ugyanebbe a hibába estem 21-22 évesen. Sok csalódás után találtam végre egy kedves, rendes, okos fiút, akivel jól éreztem magam, de semmi extra. Ő persze teljesen belém gabalyodott amitől nekem lelkifurdalásom lett és pár hónap után már ki akartam lépni, de nem volt szívem otthagyni meg persze nagyon kedveltem a magam módján. Végül már teljesen begőzöltem ettől, úgy képzeld, hogy szabályosan pszichoszomatikus tüneteket produkáltam, ha együtt voltunk; fejfájás, állandó hasi panaszok, húgyúti fertőzések szex után.. szb. Még pszichiáternél is jártam. Aztán szakítottam, mikor már úgy éreztem, teljesen tönkrementem.

Semmi értelme az ilyen kapcsolatoknak, ha eleve nem érezzük a párunk iránt, hogy ő a mindened és nélküle nem vagy az aki. Majd jönnek azok, akik azzal érvelnek, hogy minden szerelem elmúlik előbb vagy utóbb, de nem mindegy, hogy 10 év múlva ha még együtt lesztek, hogy fogsz visszaemlékezni a kezdeti időkre. Minden mély szeretet, ragaszkodás a néhai nagy lángolásból táplálkozik. Életem legjobb döntése volt, hogy kiraktam az exemet és így lehetőségem nyílt megtapasztalni, milyen a valódi, meghitt SZERELMI párkapcsolat.

2010. okt. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!