Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy "baj" egy kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy "baj" egy kapcsolatban, ha nem érzem azt a lángoló szerelmet?

Figyelt kérdés

... és nem is éreztem. Ő a második barátom, de az elsőt meg se kéne említenem, akkor még csak 16 éves voltam, arra jó volt, hogy kipróbáljam milyen kapcsolatban élni, jó érzés volt hogy van egy fiúm, de nem mondhatom azt, hogy szerettem... hamar rájöttem hogy ennek így nincs értelme, és lezártam.


Most 20 vagyok, 4 hónapja van barátom. Nagyon szeretem őt, de nem azzal a rajongással, imádattal, nem látom rózsaszínben a világot, nem röpködnek pillangók a hasamban vagy mi a fenét szoktak ilyenkor mondani :D Ha meglátom, persze hogy örülök, de akkor se kezd el tízszer olyan gyorsan verni a szívem. És ez a kapcsolatunk legelején is így volt, pl. a hibáit is egyből láttam, nem vakított el a szerelem...

Nagyon szeretem (és ahogy velem viselkedik, úgy látom ő is engem), nagyon jó vele lenni, mindent megbeszélünk, sok közös program, a külseje is nagyon bejön, de nem teljes egészében róla szól az életem, nem ő tölti ki gondolataim minden percét, mint ahogy azt ilyenkor mások mesélni szokták...

Most ez azt jelenti, hogy nem jó a kapcsolatunk, nem vagyok eléggé szerelmes, vagy csak a filmek/könyvek/barátok meséje van nagyon eltúlozva? :D


2010. okt. 13. 21:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
hát szerintem ne a médiára vagy másokra hallgass, hanem őszintén kérdezd meg magadtól,hogy szeretem-e? vele akarok lenni? Nélküle is tökjól meglennék? A válaszok függvényében megtudhatod h mi is van...
2010. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nyilvan nem szereted!
2010. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szereted, de szerelmes nem vagy
2010. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hát nemtudom. mi majdnem 4 éve vagyunk együtt 14 éves korunk óta kisebb megszakítássokkal. ( 4 hónap) szünet.

de még most is úgy érzem h dobog a szívem mint az állat, amikor vele vagyok, imádom, rá gondolok egy csomószor, ha a gondolataim elkalandoznak, azokban is ő van.

persze mindenki máshogy éli meg a szerelmet, attól h te nem így vagy vele, miért lenne rossz a kapcsolatotok?:O

2010. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szeretet < = > Szerelem.
2010. okt. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szerintem inkább:


Szeretet = Tisztelet és rakaszkodás


Szerelem = Imádat, rózsaszín köd. stb., stb.


Van akinél első látásra szerelem egy kapcsolatban és van akinél előszőr csak szeretet és később szerelem...

2010. okt. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szereted őt csak nem vagy úgy belézúgva. ahogy leírtad a kapcsolatotokat én azt vettem ki belőle, h nagyon jól megyvagytok egymással. habár én ennek ellenére nem hiszem h ez hosszú távon működni fog. lehet találsz majd egy olyat aki megdobogtatja a szívedet és a mostanit otthagyod. de hát ezek csak feltételezések. nem látok bele a kapcsolatotokba :D
2010. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ezt kb én is írhattam volna szóról-szóra.

ugyan ez van velem is, de mi már 1 éve vagyunk együtt. az elején én is ugyanilyen dilemmába voltam, és féltem, hogy talán nem is szeretem igazán, de most rájöttem, hogy ez sokkal értékesebb, mert soha nem vakított el a köd, mindig láttam a rossz tulajdonságait is, és azokkal együtt szerettem meg.

és úgy gondolom, hogy a "rózsaszínködös" szerelmeknek lesz vége hamar(itt a hamar alatt 1-2 évet értek), mert elvakítja az embereket a "szerelem" és nem látják az esetleges problémákat, míg én tisztán látok mindent, és ő egyben a legjobb barátom, akivel mindent megtudok beszélni, és tudom, hogy letudnám vele élni az egész életemet, annak ellenére, hogy az soha nem volt rózsaszínködöspillangós "szerelem"

2010. okt. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hogy baj-e azt csak te tudhatod. de ahogy írták is előttem az igazán baj akkor fog kezdődni ha találsz valakit akibe úgy beleszeretsz, hogy rajongással fogod szeretni, amilyen érzésről a barátaid is mesélnek.

így nem tudom van-e értelme kapcsolatban lenni. van aki szerint igen, szerintem pont hogy a szerelemről és lángolásról kéne h szóljon a dolog, ha már lekötöd magad valaki mellett.

2010. okt. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nálunk is így volt az elején. Az első két hónapban semmi szerelem félét nem éreztem, de "valami" azért volt a levegőben. Már több mint 3 éve vagyunk együtt, és már az egész életemet Vele tudom csak elképzelni, nélküle nem is tudom mit tennék...

szóval várj még egy kicsit, aztán válaszold meg azokat a bizonyos kérdéseket, légy őszinte magadhoz és a barátodhoz!

2010. okt. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!