Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előrebocsátom, hogy elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előrebocsátom, hogy elég hosszú a történet, de próbálom rövidre fogni. 5 éve vagyok együtt a párommal, vagyis kb az elejétől "se veled, se nélküled" kapcsolat, ahol mindig ő szakított.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Éltünk együtt, éltünk külön. Nem tud konfrontálódni, nála a vitás helyzetek egyből válóoknak számítanak, tehát nagyon hirtelen hoz döntést, de kb 2 nap és megbánja. Az utóbbi egy évben úgy tűnt normalizálódik a helyzet, együtt éltünk, nem volt konfliktus, lánykérést is meglépte. Szeretem, szeretek vele lenni, de közben érzem magamon, hogy hogy nem normális az, hogy mindig így ki tudja adni az utamat. És pár napja ez ismét megtörtént, fáradt volt az éjszakai munkabeosztása miatt, nem volt szex egy hete, és kötözködni kezdett. Az egész addig fajult, hogy pakoljak, költözzek haza, mert ez köztünk így nem működik, és nagyon rondán beszélt velem. Bőgtem, mint egy hülye, de másnap összepakoltam, és eljöttem, amíg nem volt itthon, a gyűrűt ott hagytam, a lakáskulcsot bedobtam a postaládába... Már másnap jött, hogy ezt nagyon nem így kellett volna rendezünk, megint elkapta a gépszíj, de tudja, hogy milyen bunkó volt, sokszor bocsánatot kért, és megígérte, hogy ezen dolgozni fog. Most érezte azt, hogy végleg elveszíthet. Jól is gondolta, mert nagyon belefáradtam,megviselt, hogy ismétli magát a régi probléma,mikor én mindig bíztam benne, hogy ezután jobb lesz. Közben megismerkedtem egy szimpatikus sráccal, üzenetváltások napokig, a találkozóig viszont még nem jutottam el, mert bűntudatom van. A párom, vagyis jelenleg a volt párom nagyon próbálkozik, és tényleg hetekkel ezelőtt családalapítás és kertes ház vásárlás témánál tartottunk.. De ugye borított mindent...

Nem tudom, mit tegyek, végleg hagyjam őt, és teljesen szskítsam meg vele a kapcsolatot, vagy hagyjam, hagy teperjen, de közben tényleg nem tudom, hogy képes leszek - e még bízni benne. És ott a másik srác, aki egyébként érdekelne, lehet, hogy semmi nem lenne belőle, de az is lehet, hogy vele pedig minden jól működne, ha adnék rá esélyt ...

Nagyon össze vagyok zavarodva, mostmár komolyan szeretnék jó döntést hozni, mert szeretnék egy normális kapcsolatot, családot...

Köszönöm, hogy végig olvastátok, kérlek adjatok tanácsot, vagy osszátok meg a saját tapasztalatotokat, ha voltatok hasonló helyzetben. Mit tegyek?

Köszönöm!


Egy 30 éves lány



2023. júl. 15. 21:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, ő téged nem szeret, nem becsül meg. Csakis azért könyörög, hogy légy vele, mert olyan buta nőt mint téged fél, hogy többet nem fog ki. Sajnos ez a színtiszta igazság.

Olyan nem létezik, hogyha valaki szerelmes beléd, vagy legalább szeret, mint társát, tisztel mint embertársát, hogy többször kirúg, felrúgja a kapcsolatot egy csettintésre meg lehord mindennek aminek csak lehet!!!

Önbecsüléssel rendelkező ember, értelmes ember össze se jön vele nemhogy visszakullog hozzá miután szétalázta, csak a szexet és azt, hogy törődj vele, mint az anyja.

Te meg azon gondolkozol, hogy adj-e újabb esélyt... 👀

Menj el inkább szakihoz, őt meg örökké rúgd ki az életedből, neked egyébként nem más faszira van szükséged, se családra, házasságra, hanem kompetens szakemberre - pszichológusra sürgősen!!!

2023. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
Röviden nekem annyi a véleményem ,hogy velem egyszer vagy egyszer se csinálna meg ilyet valaki, aztán nem látna többet. Egy ilyen kontrollálatlan emberben sosem lehet bízni és mellette nyugodtnak lenni. Meg vele család? Hát ott is egyik nap bal lábbal kelne fel és nincs kedve hozzád vagy a gyerekhez? Egy érzelmileg éretlen emberről beszélünk. A másik sráchoz sem feltétlen kell "menekülni",persze probalkozz,ismerkedj de ne akarj mindenáron összejönni vele,ezt a csávót meg engedd el...22L
2023. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!