Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Megőrülök már

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megőrülök már

Figyelt kérdés

Nem láttam a barátomat már két hónapja, de már csak két hét és jön haza...de ez most nehezebb, mint az elején. Nem bírok már várni, nem tudok már mit csinálni olyan lassan telik az idő :S

És néha még mindig azon aggódok, mi lesz ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy szeretném, pedig már nemsokára itthon lesz... ááááá megbolondulok :D

ja és szerintetek mivel kedveskedjek neki, ha hazajön? :)


2010. okt. 13. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Kit érdekel h megbolondulsz??



am egykis baszcsizás....

2010. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugi én is hasonló cipőben járok. Tudom milyen érzés, hogy alig bírod kivárni, hogy újra lásd. Szerintem kedveskedj neki magaddal. Majd ha az én párom is hazajön ezt fogom tenni. 30/N.

2010. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
oh de faragatlan tuskó vagy legelső fordulnál fel
2010. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Legelső: Én meghaltam ezen a válaszodon :D
2010. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hàt ha 2 hónapot kibirtàl,bird màr ki ezt a 2 hetet.Legyél vidàm és örûljél,hogy nem sokàra làtjàtok egymàst.Kedveskedhetsz neki azzal,hogy megmutatod mennyire szereted.Egyébként miért nem làttad 2 hónapig,ha szabad megkérdezni?
2010. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
első 20:41, ha meghaltál a legelső válaszán, hogy a fenébe gépelted be azt, hogy meghaltál? :PXDXDXD
2010. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hiába terel mindenki, úgyis az lesz a vége amit az első arc írt, szal ne legyetek naívak.
2010. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Külföldön dolgozott, azért nem láttam. :)
2010. okt. 13. 20:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Áááá Te egy tök aranyos csajszi lehetsz :) Az én volt csajomnak is ennyit kellett volna kibírnia, de egy hónap után dobott :D
2010. okt. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:( sajnálom..

én sose tennék ilyet, várok akkoris ha hiábavaló. Sajnos voltam már ilyen helyzetben, az nem végződött pozitívan, akkor több hónapot vártam. Remélem most nem lesz semmi baj.

Csak tudod van sok rosszakaró ember is, akik napi szinten "megnyugtatnak", hogy úgyse lesz már ebből semmi. Pedig már csak két hét, és még mindig nem felejtettük el egymást :)

Ja és persze pont én kapom azt egy "kedves" fiútól, hogy úgyis összejövök mással, mert nekem nem számít, hogy ha van valakim. Tudod milyen bosszantó, többet idegeskedek ezen, mint bármi máson. Miért pont rólam van ilyen véleménnyel valaki is, hiszen még sosem csaltam meg senkit... na de mindegy, gondolom azért mondja, mert össze akart velem jönni, csak én nem vele... csak sajnos ezeket nem csak nekem mondja :( és félek attól is, hogy ilyen hülye pletykák tennék tönkre a kapcsolatot. ÁÁÁÁÁÁ

Szóval még két hét idegeskedés....... bárcsak itthon lenne már.....

2010. okt. 14. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!