Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Belezúgtam egy lányba akit egyszer láttam élőban meg egy csomót beszéltünk interneten.

Tudok róla néhány dolgot, azt nem hogy merrefelé lakik és hogy miért tűnt el az internetről. Azt tudom, hogy talán ő az egyetlen olyan lány, aki hozzámillene, hisz nem torzította el az ő lekét a csúf gonosz média. :) És nem dohányzik meg nem iszik.

Megpróbáljak-e utánanyomozni? Vagy hogyan "zúghatnék ki" belőle?


Nem szeretném részletezni, hogy ő kicsoda.


19/f


2010. okt. 13. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
egyszer láttad élőben és máris bele zúgtál? hát az ilyen megesik volt már nekem is ilyen ez elég vacak tud lenni persze maga a szerelem érzése az csodás, de hogy így nem tudsz vele lenni nem kellemes dolog. "kizúgni" belőle nem lesz könnyű egy darabig ha most totál bele vagy esve de ha neked úgy tetszik nyomozz vagy járj utána de én azt mondom, hogy inkább keress mást menj el bulizni vagy valami...
2010. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van! Ha csak úgy eltűnt a lány, akkor már nem fog visszatűnni...
2010. okt. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én így jöttem össze a barátommal, és már régóta együtt vagyunk. Ő megtalált az interneten, és leveleztünk, sokat nyomozott utánam. Ha tényleg fontos, akkor nyomozz, ha veled kell lennie, előbb utóbb rátalálsz! :)
2010. okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!