Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kell ot engednem, igaz?

Figyelt kérdés
Van egy srac, mar regota ismerem, regen tetszettunk egymasnak, de akkor egyeb okokbol nem jott ossze. Most en kulfoldre koltoztem, o meg felkeresett. Sokat beszelunk, kezdem nagyon megszeretni, de legkozelebb 2 honap mulva megyek haza. Az nagyon sok ido, addig ram un en meg csalodok, megint... Ennek igy nem lesz ertelme, igaz? :( Segits, kerlek.
2010. okt. 13. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a jelenlegi élettársammal kb igy jöttem össze.Tudom milyen helyzetben vagy.Véleményem szerint egyenlőre maradjon meg ez a kapcsolat...beszéljetek neten keresztül rendszeresen.És mikor taliztok minden oké lesz..szerintem.Én is először féltem a dologtól,hogy csalódás lesz,ráadásul barátnője is volt,de végül minden jól sült el...és lehet babát is várok tőle...a tesztet valamélyk nap fogom megcsinálni.Én őszintén remélem ,hogy neked is össze fog jönni a dolog.Csak kitartás,és csak az legyen magad előtt,hogy sikerülni fog.Majd 2hónap múlva számolj be,hogy mi lett..Sok sikert.
2010. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszt, egy kicsit megnyugtatott. Nagyon boldog lennek ha sikerulne, csak hat ez a 2 honap, olyan nagyon soknak tunik. :( (bar egy honapja minden nap beszelunk eleg sokat, es a kissebb nezeteltereseket leszamitva, eleg jol egymasra tudunk hangolodni) Megegyszer koszonom es irok majd! :)
2010. okt. 13. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Kelle neked a pasi? Akkor ne hátrálj meg!
2010. okt. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha mindketten szeretitek egymást nincs távolság!!!!

Aki meg akar csalni, akkor is megteszi, ha a zsebébe bújsz!

2010. okt. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!