Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közöljem az exemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem az exemmel, hogy nem áll szándékomban megcsalni a páromat?

Figyelt kérdés

Szakítottunk, és nekem most van egy párom, akit nagyon szeretek, de az ex-szel is jóban vagyunk, segítünk egymásnak. Ő azt mondta, hogy baráti szívességből feküdjek már le vele. Én mondtam neki, hogy nem fogom megcsalni a páromat, mert egyszer már elkövettem ezt a hibát, ő elmondta páromnak, aki akkor szakított velem, de megbocsájtott, kaptam még egy esélyt. Azt mondja, most nem mondaná el, de ha nem is tartanék ettől, akkor sem mennék bele, hisz párom van, mégha nem is feküdtünk le eddig egymással.

Durván nem akarom elküldeni, mert csak én vagyok az a barátja, akivel mindent megbeszélhet, ilyen szempontból iszonyat fontos nekem, de mint barátot szeretem. Ezért nem akarom megbántani, de abból nem ért, hogy nem akarom megcsalni a páromat.

Mit tegyek?


2010. okt. 13. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Így: "nem fogok lefeküdni veled, amíg együtt vagyok a mostani pasimmal."
2010. okt. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ja, mondd neki, hogy nem csalod meg a párodat, és kész. Esetleg mondd neki, hogy sza.r az ágyban. Ennyit megérdemel, ha bele akar rondítani a kapcsolatodba. Másrészt ez is milyen, hogy előző alkalommal beköpött a párodnak... Téged most nem minősítelek a megcsalásért. Nemigazán értem, hogy minek pátyolgatod a lelkét a srácnak. Már nem tartoztok össze. Ha máshogy gondolod, akkor válaszd őt!
2010. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Kedves Exem! Közlöm Veled, hogy nem áll szándékomban megcsalni a páromat."
2010. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Baráti szívességből fizess neki egy prostit.
2010. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!