Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy interneten kapcsolatok egy elég szimpatikus férfival. Csak hogy van egy kis bökkenő. Szeretnék vele találkozni, csak állandóan a szexet emlegeti. Hogy így szeretné, meg úgy szeretné. Hiába utalgatok arra, hogy nem akarom, fel se veszi! De nem is ez a lényeg. Az osztálytársamban olyan embert láttam meg, akit eltudnék képzelni magam mellé a jövőben. Úgyérzem, hogy szeretem. Nemtudom hogy írjam meg a netes csávónak, hogy ne legyek se bunkó, se pedig aljas. Köszönöm előre is annak aki elolvasta, ugyanakkor annak is, aki normális válaszokat ad.
2010. okt. 13. 00:03
 1/6 anonim válasza:

én egyszerűen csak nem beszélnék vele többet :DD nade kérem, nem valami "normális" dolog szerintem a neten ismerkedni....

az osztálytársadnak örülök, remélem összejöttök :))

a netessel szerintem ne foglalkozz többet, szerintem, így látatlanban is, bár lehet hogy nincs igazam, nem éri meg a sok időt amit elvesztegetsz rá, főleg ha csak jól meg akar kuffantani :) nem így van? :)

2010. okt. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre én is, de szerintem ez túl otromba megoldás. Ráadásul azt hiszi, hogy együtt vagyunk.:S Kicsit érdekes szituáció:S Mert már egyszer úgy volt hogy összejövünk:S nemtudom ezt az érzést elmagyarázni:S
2010. okt. 13. 00:16
 3/6 anonim válasza:
ismerek olyat aki neten ismerekedett és összejöttek...de ha még nem is kufircoltatok, hogy vagytok együtt?...b5szki nem tudsz még interneten se szakítani...megszakad a szívem
2010. okt. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
jajjistenem, gondolj ugy a dologra, hogy ő meg akar dugni, te meg nem akarod ezt (egyelőre) és nem érti meg....nem idegesítő ez egy kicsit? -.- meg ugy gondolja, hogy együtt vagytok, pedig nem is? elég szánalmas az ember....szerintem ezekhez képest nem lenne tul nagy dolog ha otthagynád a p.csába:DDD sok szerencsét ^^
2010. okt. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én úgy vagyok vele, hogyha komolyabban beszélgetek egy illetővel, akkor szinte mással nem is tudok. Mert olyan szinten bűntudatom van, hogy az nem emberi XD Szóval így hogy ez a netes hapsi ilyeneket ír meg mittomén addig az osztálytársam felé nem is merek közeledni. Én olyan ember vagyok, aki inkább csak flörtölget, mintsem hogy leragadjon egy embernél. Szóval értitek nem?



Jajj a netes szakítás XD jha. hát az is ugyanolyan bűntudatot kelt bennem minthogyha szemtől szembe mondanám meg :/ nemtudom miért.

2010. okt. 13. 00:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Neten ismerkedtetek, szal szakíthattok is neten.

Szerintem is illő lenne, ha elmondanád neki, de nem kell bűntudatod legyen miatta. Ha csak a szexet emlegette, akkor valszeg csak arra kellettél volna neki és olyan válaszra várt, hogy belemennél-e vele. Főleg meg, ha utalgattál is rá, hogy nem szeretnéd és ő ezt nem fogta fel, akkor nem is figyel rád. Egyszerűen mondd meg neki, hogy nem szereted, nem is vagytok együtt és szeretnéd, ha ezt felfogná. Azt nem feltétlenül kell közölnöd vele, hogy van másvalakid vagy másvalaki tetszik, de megteheted, ha nem ért a szép szóból és tovább nyomul. A lényeg, hogy egyértelműen tudasd vele a "szakítást".


Am valszeg valami bunkó arc lehet. Ha nekem tetszene egy lány, tuti nem nyaggatnám ilyen szexuális dolgokkal, főleg, ha még utal is rá, hogy nem akarja.

2010. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!