Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen pasik jönnek be nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasik jönnek be nektek lányok?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés de nap mint nap látom a 16-18 éves lányokat ilyen vézna alacsony és cső nadrágos srácokkal..ilyenkor mindig elgondolkozok hogy mért? azok nem is hasonlítanak férfire.SZóval a kérdés Magas,izmos férfias vagy vézna alacsony "meleg beütéssel"? kort is irjatok lécci
2010. okt. 12. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Se vézna, se nagydarab ne legyen. Inkább olyasmi, mint Neil Patrick Harris. 23/L
2010. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 rozika10 ***** válasza:
Én a jáksó Laci tipusokra bukom ez van!
2010. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagy átlag azt szereti amit pl. én is: legyen a srác magas, vékony vagy ízlésesen izmos, szeressen bulizni, imádjon szexelni, legyen vagány, tudja, hogy mit kell a nőnek mondani (mit akar a nő hallani).
2010. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

magas,sportos

17/L

2010. okt. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, nem a magas vékonyakra gondoltam hanem tényleg nap mint nap látom a 16-18 vagy akár több éves csajokat alacsony vékony kicsit meleg beütéses srácokkal és nem értem mit szeretnek bennük.
2010. okt. 13. 06:41
 6/11 anonim ***** válasza:

Magas.vékony. ne legyen bu_zis, nem kell kigyúrtság.. szőkésbarna haj.zöldszem ^^ nem kell sze_xmánia, sem menő szöveg. csak fogjon meg valami benne :)

nem jönnek be a répagatyás, emo-s "fiukák" -.-

2010. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 monstergirl16 válasza:
nekem valahogy a kicsit izmos cuki pasik jönnek be meg mindig a bmxesek:)
2010. okt. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az mondjuk tök egyértelmű, hogy a szőke pláza-pi***k a kigyúrt kopaszokkal kezdenek.

Másrészt meg honnan tudod külső megítélés után, hogy milyen az a srác. Lehet hogy nem a külseje miatt szereti a lány.

Bár ez mondjuk elég ritka lehet.


19F

2010. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a kicsit sötétebb hajú, bőrű pasikat szeretem. Mivel én nagyon alacsony vagyok ezért, ha nagyon magas az annyira nem jó. Sportoljon! Legyen izmos, kedves és ne nagyképű. Azt hiszem az utolsó elég kétséges, ha az illető tényleg olyan, amilyet írtam...

Ja és normálisan öltözködjön, semmi répanaci.

16/L

2010. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na még a nuku vasalthajat kifelejtettem.
2010. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!