Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy még nem tudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még nem tudtam túltenni magam rajta? Érdekelne mások tapasztalata.

Figyelt kérdés
2 hónapja lett vége egy 3 és negyed éves kapcsolatomnak, közös megegyezéssel, békében. Én azóta megtaláltam a szerelmet, az exemmel jó barátságban vagyok, de most, amikor megtudtam, hogy kavargat valakivel, eléggé rosszul esett. Normális, hogy ezt érzem? Nem akarok már tőle semmit, de felkavar ezt hallani.
2010. okt. 12. 21:00
 1/3 anonim válasza:
Szerintem normális.Persze h rosszul esik hogy most mással csinálja ugyanazokat a dolgokat mint anno veled.de biztos neki is rosszul esett amikor te jöttél össze mással,ha jól értem előbb mint ő.
2010. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazából most beszéltünk újra hosszú idő után, és most teregettük ki egymásnak a szennyesünket.
2010. okt. 14. 20:02
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Kajdacs kicsiny története


A kis falu neve nemcsak honfoglalás kori lelőhelyként méltó említésre, a középkor viharos századaiban is az országos jelentőségű események sodrába került. A magyar koronát őrző Perényi Pétert 1529-ben Kajdacsnál fogta el Szerecsen János. A Szapolyai-párti hadvezér foglyát, és a koronát ura után vitte a mohácsi síkra. János király Perényi Pétert augusztus 18-án átadta II. Szolimán szultánnak, ő maga pedig hűbéri kézcsókkal elismerte a szultán magyarországi uralmát.

A falu a középkorban a környék egyik legnépesebb települése volt. A szekszárdi vilajet összeírása szerint 1572/73-ban Kajdacson 32 családfő fizetett adót. A török kiűzése után a megye új birtokosai között megjelentek a XV. században Liptó megyében birtokot szerző Sztankovánszkyak is. A család, amely a Tolna megyei Kajdacsra házasság és birtokcsere révén került 1724-ben, a XIX. századi megyei közéletben jelentős szerepet játszott.

2010. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!