Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakitott a parotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitott a parotok? Erdekelne masok tapasztalata, milyen hulye hazugsaggal jott, mit talalt ki

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 23:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Mért akkarsz hazudni? Mond meg hogy már nem érdekel, nem ő az igazi nem mondom hogy könnyebb de a hazugságok elöbb utobb kiderülnek és csak rosszabb lesz.
2010. jan. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Apollo93 ***** válasza:
100%
Megbánta a lefekvésünk időpontját:D ez nem vicc....
2010. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Silber ***** válasza:
74%

Nekem az fájt nagyon, hogy neten keresztül tette... Egy telefonon keresztülit LEGALÁBB megérdemeltem volna... Ráadásul direkt megkérdeztem, van-e valakije. Nem bunkón, csak aggódva... Mondta, hogy nem... Rá 1 nappal már gyanús dolgok voltak kiírva. 4 (!) nappal rá már biztosan tudom, hogy van valakije... Úgy, hogy nem k.-típus...

És ez fájt a legjobban...

2010. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
az meg jo ha netten, de nekem egy sms ben dobott ki, az fajt a legjobban hogy ennyit erdemeltem annyi ido utan..
2010. jan. 9. 23:24
 5/15 anonim ***** válasza:
Lol, szerintem örülj, hogy legalább kimondta, nekem hetekig magyarázta, hogy halálos beteg és ha meghal akkor úgyis túllépek rajta, szóval felesleges együt lennünk, és keressek maamnak valaki mást... Akkor bukott le mikor a barátnőm egy másik csajjal látta a villamoson. Aznap elmentem hozzá, és feltettem a nagy kérdést, hogy miért képtelen egy egyszerű dolgot a szemembe mondani ahelyett hogy ilyen ádázul viselkedne. Mire azt felelte hogy mert gyáva. Azt hiszem az sms is ez a kategória. De ő legalább kimondta.
2010. jan. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

huh én nagyon beteg voltam... nemjött ki hozzám. gyanus volt.. elbuszoztam hozzá betegen amikor is ő hajtogatta nem akar szakitani mennyek haza feküdjek le pihenjek. elkisért a buszomra és felszállás elött 1 percel közölte h most legyen vége... de majd még beszélünk... ennnek jopár hónapja azota se beszéltünk!

mindenkinek aztmondta h kibirhatatlan vagyok és nem szeret nekem ezt nem merte!

2010. jan. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
en nem ertem hogy lehetnek ilyen embertelenek miert valtoznak meg igy es akkor miert jottek ossze velunk? hogy tudtok ezzen tul lepni? mert en nehezen minden ok ha szakitas lesz a vege de legalabb embersegesen szakitsunk ezt igy nem tudom elfelejteni hogy sms ben szakitott ennyire semmi voltam neki? pedig azt mondta belehalna ha elveszitene.....
2010. jan. 10. 11:07
 8/15 anonim ***** válasza:
a pasi egy különös lény... Kivétel nélkül mindd buta bunkó lesz 1x.... Sajnjos... ezt jegyezzétek meg... Nem érdemlik meg hogy velük legyünk ha kidobnak minket!
2010. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem olyan volt, hogy a pasim elment bulizni nélkülem, mert nem voltam jól.Jó hát menjen.Aztán nem találkoztunk mert állítólag beteg lett...Fura volt előtte minden napot együtt töltöttünk...Aztán találkoztunk fura volt, volt egy megérzésem rossz volt. Mondtam neki hogy az egyik barátom látta smárolni egy lánnyal, és tényleg, pedig csak úgy mondtam, valahogy jött...Hát példáúl nekem így lett vége. Faképnélhagytam...
2010. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Engem azzal az okkal dobott hogy "aszthitte hogy szeret de rájött hogy nem és hogy a volt baárnöjét szereti" rá 2hétre lett másik barátnöje.. elég bunkoság volt tölle.De az a lényeg hogy mostmár ö a legjobb barátom.Mivel mi ugy jöttünk össze hogy barátok voltunk.Aztán most is azok vagyunk.Mindent megbeszélünk egymással.Mondjuk van olyan hogy lefekszünk egymásal.De ez már mellékes.:P

14/L

2010. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!