Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezekután még legyen kedvem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekután még legyen kedvem kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Legutóbb több mint 2 hete feküdtünk le utoljára a barátnőmmel, és nekem az utolsó két alkalom csalódás volt, mert el sem mentem. Ő rendszerint hamarabb elmegy, és olyankor nem lehet folytatni mert vagy elalszik, vagy csak nincs kedve folytatni. Ezt kovetően 3 (3 különböző napon) alkalommal még kezdeményeztem, de mindannyiszor fáradt volt, és nem lett semmi. Ezután már nem is próbálkoztam, és most végül kifakadt, hogy mi van velem, hogy már hozzá sem nyúlok, és mellettem már nem érzi magát nőnek bla-bla.

Elkerekedett a szemem, mert az utóbbi két hétben ő nem mutatta jelét a vágynak, sőt, ő maga utasított vissza három alkalommal is. Miért minden alkalommal én kell megtegyen az első lépést?? Ráadasul a sorozatos elutasítások után!

Ezen kívül jó/normális a kapcsolatunk, napközben beszélgetünk, viccelődünt, megpusziljuk, megöleljük egymást, strandra/étterembe járunk, összebújva alszunk; stb.



2023. jún. 27. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Jó kis domináns csajszi, nekem is bejönne tutira. xd
2023. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöknek kellene.
2023. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A férfinek kell kezdeményezni sok esetben szerintem!
2023. júl. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!