Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról aki szakítás után már másnap összejön egy sráccal?

Figyelt kérdés

És emiatt képes téged felhívni msn-re hogy elujságolja neked, meg hogy milyen jó vele, milyen jó pasi ő mennyire boldog...stb.

Sajnos nem mehetett tovább már a kapcsolatunk, sok minden szólt ellene. De ugyanakkor mindketten szerettük egymást, ebben bíztos vagyok. Úgy éreztem mindkettőnknek jobb lesz így, de őszintén! Mégis úgy viselkedik mintha ez a 8 hónap nem jelentett volna neki semmit, és egyre csak azt érzem hogy forgatni akarja bennem azt a bizonyos "tőrt".(pedig tudom hogy neki is fáj belül)

Nem tudom, mivel szeretem ott legbelül, én nem tudnám ezt vele csainálni már csak tapintatból sem. Szerettem volna normálisan elvállni tőle, de ...nála csak a flegmaság jött elő. Pedig én sosem voltam az. még szakításkor sem. és reméltem hogy ő is belátja mi nem működött köztünk..ami miatt vége kellett hogy legyen, annak ellenére hogy valahol igenis szerettük egymást, nem is kicsit. De belátom nem érdemel már anynit sem a dolog kettőnk közt hogy valaha is beszéljünk.


2010. okt. 12. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
elég bunkó lány lehet....
2010. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg bunkóság!
2010. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vagy nagyon bunkó a csaj:S vagy csak féltékennyé akar tenni 15/L
2010. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Add 1: Kamuzik, hogy összejött

Add 2: Bunkó

2010. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az szánalmas h menösködik h összejött mással, de jól tette, az élet nem áll meg miattad.
2010. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Moszuke ***** válasza:

[..]De belátom nem érdemel már anynit sem a dolog kettőnk közt hogy valaha is beszéljünk.[..]


itt a pont.


a válaszom pedig:

buta szegény.. kerüld el messziről

2010. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem féltékennyé akar tenni, mert nagyon megbántottad, fájdalmat okoztál neki, és "bosszút" akar állni. Sajnos, ez egy elég gyerekes megoldás, és elég bunkó dolog. Próbálj ne foglalkozni vele.
2010. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
SZÁ-NAL-MAS
2010. okt. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hidd el, az a srác már akkor is megvolt, amikor még veled volt!Szerintem így volt a legegyszerűbb neki/nekik.
2010. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!