Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az milyen ha az osztálytársamm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen ha az osztálytársammal jövök össze?

Figyelt kérdés
mert félek ha nemjön össze akkor én jövök ki belőle roszzul. szerintetek??
2010. okt. 12. 20:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan jargatsz oszt. tarssal. Velem is volt mar es mikor szakitottunk nem haragudtunk egymasra igy baratok lettunk es vagyunk azota is.
2010. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

1 próbát megér : ) csak nem elkell küldeni atudod hova hogy ha szakítotok hanem normálisan kell...és akkor még suliba se lesz belőle különösebb gond...én személyszerint azért nem támogatom ezt a dolgot...mert hiába hiszed hogy az osztályba mindenki a haverod..mindenkibe megvan a rosszindulat és abból bizony kapni fogsz ha össze jössz vele...én 2 lányt ezért is hagytam ki az életemből..és már tudom hogy nagyon nagy probléma volt...szóval rajtad múlik hogy mennyire vagy hajlandó eltürni a rossz indulatot. ha nem vagy biztos magadba bele se kezdjél ebbe az oszttárs dologba : )


17/F

2010. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
szerintem probáld meg ;) ha szar lessz akkor max meg dumálod azzal a másik emberel ,hogy ö neked csak haver ha normális akkor fájni fog neki de egy idő múlva bele egyezik a döntéssedel...nekem is ezz vann és jo :)
2010. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
szerintem probálld meg ;) ha nem lessz jo akkor meg mondod neki h csak barát persze nem hiném h egy hamar ki békül a döntésedel de proba szerencse...:)
2010. okt. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
naon köszi a válaszokat.. még gondolkozom...
2010. okt. 13. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!