Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az milyen ha az osztálytársamm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen ha az osztálytársammal jövök össze?

Figyelt kérdés
mert félek ha nemjön össze akkor én jövök ki belőle roszzul. szerintetek??
2010. okt. 12. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk. Iskola alapszabályai 2es paragrafus
2010. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De ő naon nyomul nekem meg tetszik.. de tudom h roszul jönnék ki belőle de ha mondom neki h bocs nemjösz be nekem ak abból is roszzul jövök ki mert akkor is égetni fog .... stb.
2010. okt. 12. 20:03
 3/15 anonim ***** válasza:
ha középsuliról van szó engem nem érdekel,úgyis csak pár évet kell egy osztályba járni,ha szakítanék vele engem igazából onnantól vagy barát vagy nem érdekel egyáltalán,ha szarul végződik az sem érdekel igazából,két sör és ennyi
2010. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
fogadjunk h fiú vagy!!!
2010. okt. 12. 20:05
 5/15 anonim válasza:
csak nyugodtan ..tedd amit jónak látsz :)
2010. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
mert még 2 évem van hátra és nemtom.... segitsetek
2010. okt. 12. 20:12
 7/15 anonim válasza:
szerintem ebben nincs semmi rosz...h ha úgy érzel iránta..akkor azal nem lehet mit csinálni!
2010. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én most jöttem össze egy osztálytársammal egy hete és most jövök rá hogy mekkora hiba volt, mivel én nem szeretem és ha szakítunk vége a barátságunknak is..
2010. okt. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez a házinyulas szabály akkora butaság, hogy mutogatni kéne. Osztálytárs? Na és? Előbb utóbb nem lesz az...
2010. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szar...
2010. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!