Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok dönteni. Mi legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni. Mi legyen és mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal szakítani akarok, vagyis szakítottam is , de ő azt akarja hogy menjek hozzá vissza és hogy minden jó lesz.

De én már nem tudnék hinni neki, és bízni se benne.


Van egy másik fiú akivel találkoztam, és nekem ő megtetszett meg komolyabbnak is tűnik, meg ilyesmi..,már találkoztunk is.

Amikor végre eljutottam odáig hogy a szakítást elmondjam a barátomnak elmondtam neki ezt is és ezt ő megcsalásnak vette pedig nem volt semmi olyasmi, de ezek mellett mindig hívogatna..pedig nincs értelme mert neki az osztály fontosabb..de néha mintha hiányozna

Ma amikor myvip randin láttam a barátomat, írtam neki, és erre leszedte magát onnan...ezt is miért....,nem értem néha őt nagyon és őt úgy szerettem amilyen volt, de amióta elkezdődőtt az iskola nagyon megváltozott.


Szerintetek mi legyen?

Menjek vissza a barátomhoz vagy válasszam az új kapcsolatot(amiről még nemnagyon tudok biztosra semmit hogy mi lesz vagy hogy milyen lesz köztünk,de ő komoly kapcsolatot szeretne)??


Normális válaszokat légyszi.

16/l


2010. okt. 12. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
A volt barátod vagyok!!! Ha kidobsz én leugrok a hídról! Am meg ezt holnap megbeszéljük h miért ide írogatsz!
2010. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miben változott?
2010. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

te miért írsz ide??

hogy tudtál arról a gépről belépni?


Nem tudom mit csináljak, ha téged választanálak nem tudom hogy milyen lennél hozzám és hogy mennyire szeretnél,meg hogy mennyit osztálytársaznál, mennyit játszanál,mennyit foglalkoznál velem stb...

2010. okt. 12. 20:23
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem, ez csak írta valaki szórakozásból....

nem tudom



normális válaszokat írjatok

2010. okt. 12. 20:24
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Az első vagyok te hülye tyúk! Nem vagyok a volt barátod, csak szórakozok. De kössz a PM-et, majd megnézem iwiw-en jó csaj vagy-e, ha igen akkor megkereshetsz! A barátod meg jól tette amit tett. Ilyen nő nekem se kéne!
2010. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz kiscsaj, szeretem a barnákat. Kedves kinézetük van. Attól még továbbra is hülyének tartalak. A barátodnak meg részvétem. De neked is! Nagy IQhuszár lehet ő is...
2010. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

B@zd meg!!!!

Ilyennel szórakozni ez már beteges...

akkor az ismerőse vagy vagy nem tudom, de ő is pont olyanokat mondana...

a fiúk persze hülyék, mindenkit csak kihasználnak meg szarnak se nézik a barátnőjüket....


NE SZÓRAKOZZATOK

NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK AMI TUDOM HOGY NEHÉZ, DE EGYSZERÜEN NEM TUDOK KIHEZ FORDULNI EZZEL A KÉRDÉSSEL


Aki hülye választ adna azt ne írja, tartsa meg magának-...


Csak ember vagyok én is, és ezt már nem bírtam tovább amiket csinált velem a barátom, persze ami nekem rosszul esik, az a fiúknak meg jól

2010. okt. 12. 21:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Fejtsd már ki, miket, könnyebb dolgunk lesz, ha nem csak találgatunk.
2010. okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A barátom akivel szakítottam az már az utóbbi időben amióta kezdődött az iskola rosszul bánt velem, mintha hanyagolt volna, nagyon sokat haverozott, meg veszekedések voltak, és minden héten az volt hogy szakítunk aztán meg nem, csak nyújtva volt a kapcsolat így hogy tologatni a szakítást.

De mintha kezdene hiányozni....

Meg nem tudom milyen lenne megint hogy lenne valami baj...


A másik akivel találkoztam fiú az megtetszett nekem és ő komoly kapcsolatot akarna velem, de én nem tudom hogy hogy lenne...


Nem tudok választani.


Mi legyen szerintetek? Kit válasszak??



Normális válaszokat légyszi.

2010. okt. 12. 21:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Jesszusom, haverozik? Dobd ki ezt az agresszív állatot. Komolyan, a legjobb, ha egyikkel sem jársz.
2010. okt. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!