Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy-két év után újrakezdené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy-két év után újrakezdenéd az exeddel melyik fájna jobban?

Figyelt kérdés

Azt ne írja senki, hogy nem kezdené újra, az érdekelne, melyik a fájdalmasabb.

1. Ebben az időszakban egy stabil partnere volt. Előny, hogy nem ment át rajta a fél város vagy ő nem ment át a fél városon, viszont ott szinte biztosan volt érzelmi kötelék, sok közös program, marad sok közös emlék.

2. Volt ebben az időszakban 5-10 partnere. Előny, hogy nem alakult ki senkivel érzelmi kötelék, talán ki is élte magát, de közben mégis sok férfi megfordult benne vagy ő sok nőben megfordult.

Kort és nemet is írjatok légyszi.


2023. jún. 22. 10:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 10, 9es vagyok, az a kapcsolatom nagyrészt arra ment rá hogy nem jött össze a közös gyerek 2 év próbálkozás alatt sem és ebbe betegedtünk kb bele… Úgyhogy valószínű elég nagy oka volt annak hogy így alakult az életünk
2023. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát a gyerek az nálam kizáró ok lenne.
2023. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#12 nő vagyok
2023. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy melyik fájna jobban, mert jó esetben csak az egyik volt, nem egy állandó kapcsolat mellett egy csomó másik 😂 Szóval azt kell eldönteni, hogy ami volt, azt el tudom-e fogadni vagy nem. Ha igen, békülhetünk, ha nem, nem. Tök lényegtelen a másik.
2023. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én nemet mondanék az ex re. Pláne, hogy pl engem meg akart tartani b tervnek, ez nem vall sok emberi értékre.
2023. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15: én összejöttem újra az exemmel és ez azért nem így működik. Mi akkor komolyan gondoldoltuk, hogy végleg elengedjük egymást. Egyikünk sem jutott túl a másikon évekig, de ezzel nem terheltük a másikat, abban a hitben voltunk, hogy ő már túl van rajtunk. Tehát egyikünk sem volt B-terv.
2023. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem kezdeném újra.

N

2023. júl. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kezdeném újra. Ahhoz rövid az élet!
2023. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!