Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy-két év után újrakezdené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy-két év után újrakezdenéd az exeddel melyik fájna jobban?

Figyelt kérdés

Azt ne írja senki, hogy nem kezdené újra, az érdekelne, melyik a fájdalmasabb.

1. Ebben az időszakban egy stabil partnere volt. Előny, hogy nem ment át rajta a fél város vagy ő nem ment át a fél városon, viszont ott szinte biztosan volt érzelmi kötelék, sok közös program, marad sok közös emlék.

2. Volt ebben az időszakban 5-10 partnere. Előny, hogy nem alakult ki senkivel érzelmi kötelék, talán ki is élte magát, de közben mégis sok férfi megfordult benne vagy ő sok nőben megfordult.

Kort és nemet is írjatok légyszi.


2023. jún. 22. 10:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Egyik sem okozna problémát.
2023. jún. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Mindkettőnknek volt élete az előző kapcsolat előtt is, ugyanúgy tekintek a köztes dolgokra is. Akkor nem voltunk együtt, tehát azzal kavart, akivel akart. Egyébként volt mindkettő, alkalmi is, stabil is. Mindkettő csak azt erősítette benne, hogy rám van szüksége, nem másokra. Azért kezdtük újra.
2023. jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Egyik sem, amíg nem velem párhuzamosan van vagy volt valaki
2023. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
26n
2023. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Össze se jönnék az exemmel.
2023. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha már összejönnék az exemmmel, ami szerintem bajos, de mindegy - akkor tökéletesen lesz.rnám, mit csinált, amíg szingli volt. Nem tartozik nekem elszámolással és felnőttek vagyunk, tehát nem egetverő skandallum, ha szexelni talált más felnőttekkel... soha nem értettem, mi ez a fixáció egymás szexuális 'múltjával'. Nem kéne már meghaladni azt a berögződést, hogy a szex valami mocskos dolog, ami csökkenti az ember értékét? Természetes, emberi, egészséges. Haladjunk már.
2023. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Nekem személy szerint egyik sem tetszene. Ha utánam lenne egy stabil kapcsolata, ahol volt érzelem, az azt jelentené számomra, hogy engem már nem szeret. Igen, lehet rájönne arra, hogy rám van szüksége, de az érzelmek régesrég nem lennének stabilak. A második opció sem tetszik, mert ez azt jelentené, hogy sok nőt/férfit kívánt (ami természetes), de nekem nem férne bele ez az egész, mert olyan érzésem lenne, hogy pótolható vagyok (érzelmileg és testileg is) Szóval szakítás után max akkor jönnék össze az exemmel, ha tudnám, hogy nem történt semmi, ami máshoz köthető. Akkor lennék biztos, hogy igen is engem akart mindvégig (testestül-lelkestül). Lehet önzőnek mondani, de nem tudom elképzelni, hogy utána duplán működne bármi is.
2023. jún. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Hm, őszintén szólva, hogyha pl. 6 hónap, 1 év telt el a szakítás után és én végig szeretném nem tudnék mással lefeküdni, sem mással párkapcsolatban lenni. Egyszerűen undorodnék tőle és valahol megcsalásként is élném át, hogy mással/másokkal voltam,hiába nem lennénk együtt, mert érzelmi téren még úgy érezném, hogy egymáshoz tartozunk és hogyha elmondaná, hogy viszont ő másba szeretett bele, érzett iránta valamit, vagy csak másokkal feküdt le, mert szüksége volt szexre, hogy elfelejtsen, hogy továbblépjen hát én nem jönnék vele össze.

Nem is azért, hogy másokkal volt, hanem, hogy ő túl akart rajtam lépni míg én úgy éreztem, hogy egymásnak vagyunk teremtve. Lehet hülyeség, de emiatt nem adnék újabb esélyt.

2023. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Mi összejöttünk, bár 3 év után, még gyerekem is született mástól, ki is élte magát meg kapcsolata is volt, nekem meg csak az a kapcsolatom volt amiből a gyerek lett. Én nem bánom, jobb lett minden mint előtte, leszarom hogy kivel mit hogyan csinált, anno biztosan zavart volna tiniként
2023. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
#9 ha ettől nem fordul fel a gyomra, akkor semmitől.
2023. jún. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!