Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 13 év szünet után újrakezdenéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 év szünet után újrakezdenéd az exeddel?

Figyelt kérdés
20 éveink elején jártunk egymással több mint 1 évig, majd elváltak útjaink, de nem volt semmiféle megcsalás vagy bizalomvesztés. Most újra összefutottunk.....a kémia még működik. Sok kapcsolat volt közben, a csajszinak még volt egy pár hónapos házassága is. Mi a véleményetek erről?
2016. nov. 21. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet.
2016. nov. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
13 ev utan konkretan ujra meg kellene ismerni a masikat, szinte olyan mintha egy uj emberrel talalkoznal. Ennyi ido alatt a szakitasra okot ado hibak is elmulhattak akar. Kulonosebb ellenvetesem nem lenne, ha a vonzalom megvan es emberileg is megfelelonek latnam.
2016. nov. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én voltam hasonló helyzetben,igaz csak 5 év kihagyással.Mi újra megpróbáltuk,de pár nap után közös megeggyezéssel szétmentünk, mert már úgy éreztük túlságosan eltávolodtunk egymástól ez alatt az idő alatt ahhoz, hogy működjön.
2016. nov. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne akadaly, ha minden mas OK :)
2016. nov. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, újrakezdeném.
2016. nov. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kezdeném újra. De ez ÉN vagyok. Mindig okkal lett vége a kapcsolatoknak.

Egyszer törtem meg az elveim. Meg is lett az eredménye :(

Az én elvem tehát: ami a múltban maradt, az oda is való! :(

2016. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pár hónapos házasság? 😁

Én már ennél a pontnál elakadtam.

A kémia meg a hp-k kedvenc szava, gondolom valami női lapból való. Én magam természetes erekciónak hívom ezt. Nem kell ezt túlmisztifikálni divatos szavakkal. Na meg ha ezt meg kell kérdezni, akkor te is érzed hogy felejtős a dolog.

2016. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te példád az egyetlen eset amire azt mondanám ,hogy megér egy próbát,hiszen fiatalon találkoztattok ,(lehet ,hogy ez volt az oka ,hogy anno vége lett) ráadásul nem haraggal váltattok el.13 év alatt sokat változik az ember ,(úgy is az idő dönti el,hogy pozítiv v. negatív írányba)sok mindent megél ezáltal már máshogy áll a kapcsolataihoz ,mint 20-on évesen.Szerintem azért is meg kellene próbálnod,ne hogy megbánd ,hogy nem tetted.Tudod, nincs rosszabb a "Mi lett volna ha" mondatnál.
2016. nov. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen. Fiatalok voltatok, mostanra tapasztaltabbak lettetek. Működhet! Miért szakítottatok?
2016. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!