Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha épp külön vagytok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha épp külön vagytok a párotokkal/pl. :szünet/, akkor titeket mennyire zavarna ha mássla lefeküdne?

Figyelt kérdés
És utána mennyire érintene rosszul ha később ujra összejöttök? Mert hát a pasiknak tudom h megvan a szökségletük,kell a szex,érzelem nélkül is képesek rá.

2016. júl. 9. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem jönnék össze exszel; még akkor sem, ha amúgy jóban vagyunk.
2016. júl. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ha tisztánlátási szünet van, az nem baszásra van.


gondolom, valaki nagyon megbántott valakit, nem tesz jót, ha bejön a képbe valaki más.


"Mert hát a pasiknak tudom h megvan a szökségletük,kell a szex,érzelem nélkül is képesek rá."


ezt meg se hallottam.

2016. júl. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatban nincs olyan,hogy szünet. Kibszott nagy bromságnak tartom ezt az ovis felfogást. Vagy együtt vagyunk,vagy nem. Ha valami baj van,akkor le kell ülni és megbeszélni. Attól,hogy szünetelsz,nem oldódik meg semmi.


Nekem ha a barátnőm azt mondaná,hogy szünet,akkor én szakítanék,nálam nincs ilyen hlyeség.


Hogy a kérdésre is válaszoljak,zavarna. Biztos,hogy nem lenne folytatás.

2016. júl. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Mindenkinek,de főleg a 3-as adott hasznos választ!
2016. júl. 10. 01:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Gagyi. Vagy szakítás vagy nincs szünet. Ez ilyen hoztam is ajándékot meg nem is :P
2016. júl. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tartom értelmesnek a szünetet, egyetértek a korábbiakkal, teljesen felesleges.

Az exekkel sem jönnék össze, de HA ESETLEG mégis, akkor gondolom ez elég sok mindentől függ. Ha közben egyáltalán nem beszéltünk, tényleg szakításnak érződött, és eltelt legalább fél év, akkor ha zavarna is, de el tudnám fogadni, hogy mással volt időközben. Ha viszont 1-2 hónap külön töltött időről beszélünk, és közben folyamatosan kapcsolatban voltunk, akkor egészen biztosan nem lenne folytatás/újrakezdés, ha lefeküdt valakivel így.

Egyébként meg kérdező, felnőtt emberek tudják magukat kontrollálni pár hónapig, ha férfiból van, ha nőből, csak kellően akarnia kell. Főleg, hogy a szexmegvonás ez tulajdonképpeni passzív folyamat, ha nem tesz semmit, magától nem repül be egy nő sem az ablakon. Szóval az, hogy a pasiknak van szükségletük és kell a szex (ami egyébként a nőknél is ugyanígy megvan, és sok nő képes rá érzelem nélkül is), nem jelenti azt, hogy esetükben megbocsáthatóbb a rövidke külön töltött idő alatt a dolog. Ha képes elmenni egy buliba felszedni egy csajszit, mert neki "szükségletei vannak", akkor nem akar téged annyira, hogy megérje újból próbálkozni.

2016. júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázat! A szünet lehet egy elterelés is. Azért, hogy dughassunk a kiszemelt csajjal legálisan. Ne ugorjatok bele :))) Úú most magam ellen beszélek. 32F
2016. júl. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, mint a #3. Inkább szakítok, de szünetet nem fogok tartanni, értelmetlennek tartom. Nem kínzom magam, nem őrültem meg.

Szóval igen, a szünet alatt lefeküdhet mással, mert akkor már nem is lennénk együtt.

2016. júl. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!