Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi segít leginkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi segít leginkább?

Figyelt kérdés

Szakított velem 4év után a párom...Tetszik neki most egy másik lány, elég hamar. Próbálok pozitívan gondolkozni, de állandóan lehangolódok, minden percben rajta jár az agyam. Tippek,ötletek az újrakezdéshez, életkedvvel teli akarok lenni ismét.

előre is nagyon köszönöm


2010. okt. 12. 16:40
 1/4 nielindi ***** válasza:
probálj meg minél többet emberek között lenni. kerüld az olyan filmeket, amiket együtt láttatok. legyél sokat a barátaiddal, ök átsegitenek ezen az idöszakon.
2010. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nielindi ***** válasza:
jah, mégvalami. nekem 1-2 lelkizös lerészegedés is segitett kiadni a problémákat.
2010. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hmm.. nekem ilyenkor az segítet h a két legjobb barátja keresett meg h igaz e h szakított velem meg h jó szemét volt mert egy másik lányért tette :D Nemsokkal később az exem előtt smárolt le az 1ik legjobb haverja :O :D Öccsém látni kellett volna az arcát :D De am nem voltam szerelmes a haverjába.. de már csak azértis... aztán persze visszajött volna hozzám... mondtam neki erről lekéstél... és még utána sorban vagy 4 férfit aki a párom akart lenni elutasítottam... tudod ez mennyire jó érzés ? (: nem is hiányzik senki mellőlem... egy ideig nemis kell :P
2010. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző voki- am nem ajánlom egyiket se :D Csak legyél sokat a barátnőkkel/barátokkal! Garantáltan elvonják a figyelmed
2010. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!