Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozhatnám helyre a dolgokat? Egyáltalán van még esély rá?

Figyelt kérdés
3 hónap után szakított a barátom, mert szörnyen viselkedtem vele, és kiábrándult. Szakítás után 1 hétig nem bírtam ki, hogy ne keressem, aztán le is rázott szépen, hogy felejtsem el. Úgy tettem, nem írtam neki, nem kerestem, ő mégis minden nap rámírt msn-en 1 héten keresztül, és hétvégére meccsére is lehívott, azt mondta, neki fontos. Elmentem a meccsre, ott odajött puszit adni, kedves volt nagyon. Aztán kibuktam, mert előtte nap ő azt mondta, hogy csak barát vagyok neki, és meccs utáni este megírtam, hogy ha csak barát vagyok, többet inkább ne írjon, ebből barátság úgysem lesz. Tegnap így tett, nem is írt. :( Mikor én ráírtam, tök flegma, szinte bunkó volt velem, azzal az indokkal, hogy én azt kértem, ne írjon. Hiába kértem bocsánatot, csak flegmázott. Nem tudom, mit tegyek. Olyan jól megvoltunk már (nem tudom, hogy csak barátilag-e), erre elrontom egy ilyennel. Hogy hozhatnám helyre? És azt, hogy 3 hónapig rosszul bántam vele? Annyira szeretem, 2 hete minden nap csak sírok, nem akarok nélküle lenni. :( De annyira fafejű. :S
2010. okt. 12. 16:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz nélküle lenni, ne legyél nélküle. Menj oda (de ne sírva ám :)), és mondd meg neki, hogy szereted és szeretnéd újra megpróbálni.
2010. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Akkor tuti lerázna. :( Túl büszke ahhoz, hogy így megbocsásson.
2010. okt. 12. 16:05
 3/21 A kérdező kommentje:
A másik nagy gond pedig, hogy nem szerelmes. :(
2010. okt. 12. 16:10
 4/21 anonim ***** válasza:

"Akkor tuti lerázna. :( Túl büszke ahhoz, hogy így megbocsásson."


Akkor meg nem ér annyit az egész. :) Aki büszkeségből visszautasítja a szerelmet, nem ér ennyit.

2010. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"A másik nagy gond pedig, hogy nem szerelmes. :("


Ha nem szerelmes, miért futsz utána?

2010. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mert szeretett, és nagyon akart engem, csak én sokszor visszautasítottam. De szeretem, és nem akarom elengedni. Azt akarom, hogy megbocsásson.
2010. okt. 12. 16:13
 7/21 anonim ***** válasza:

"Mert szeretett, és nagyon akart engem, csak én sokszor visszautasítottam. De szeretem, és nem akarom elengedni. Azt akarom, hogy megbocsásson."


De ha már a saját meglátásod szerint sem szeret. A szerelmet meg nem lehet ráhatással kiváltani. Az vagy jön magától, vagy nem.

2010. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem is a szerelmét akarom ezzel, az majd jön, ha jönnie kell... én azt akarom, hogy velem legyen és esélyt adjon jóvá tenni a dolgokat.
2010. okt. 12. 16:21
 9/21 anonim ***** válasza:

ha nem tudsz nélküle élni, akkor ne élj nélküle.

HARAKIRI

2010. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

kár volt ráírnod

kijátszottad a lapjaid

kibújt volna a szög a zsákból, hidd el

most ő van nyeregben, játszik veled, még jobban meg akarja törni a büszkeséged

csak és kizárólag hanyagolással és flegmázással/lerázással tudsz célt érni!

és ő azért bírja látszólag tovább(hogy nem ír)mert ő biztos abban, hogy te nem bírod ki (igaza is van)

nos ezzel cseszed el

2010. okt. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!