Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit jelent a nőknek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit jelent a nőknek egy eljegyzés?

Figyelt kérdés

Minden nap boldog vagyok. Minden nap van valami, amiért érdemes Rá mosolyognom. Minden nap úgy érzem Ő az igazi, minden nap tudom, hogy vele akarom leélni az egész életem. Nem egész nap, de minden nap.


Már jegyesek vagyunk, 4 éve együtt vagyunk. Szerelmes vagyok, nem voltam mindig biztos ebben, de amióta eljegyzett azóta biztosan tudom, hogy Ő az Én nagy Ő-m.


Ennyit ér egy gyűrű vagy tudat alatt mindig is tudtam ezt, csak most adott biztonságot is?


2010. okt. 12. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem a gyűrű ér sokat (bár ugye attól is függ azért, hogy mennyibe került :D), hanem az a kötelék, amit jelképez.

Egyébként az emberekbe, de főleg a nőkbe bele van nevelve, illetve minden mai dolog is azt sugallja, hogy a házasság a valami. Sok nő egész életében erre a napra vár. Tehát a nőknek általában sokat jelent, tudat alatt egészen biztosan.

2010. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
engem még nem jegyeztek el úgyhogy erre nem tudok válaszolni de neked gtatulálok :)
2010. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Manapság nem sokat jelent sajnos.
2010. okt. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, augusztus 2-án, a hónapfordulónkon kérte meg a kezem, a Budai várban...térden állva : ) Még most is könnyezik a szemem, ha valakinek elmesélem : )
2010. okt. 12. 15:38
 5/8 nagyviri ***** válasza:

Annyit jelent, mintha kapnál egy biciklit húsvétra, de csak karácsonykor ülhetnél rá. :D

Viccen kívűl nem sokat jelent manapság, sok pasi, tisztelet a kivételnek, csak azért húz gyűrűt a csaj ujjára, hogy pár évig elhallgattasa az állandó vinnyogást, főleg a család idősebb tagjai részéről, hogy de kisfiam mikor állapodsz már meg?

Én csak akkor mentem bele az eljegyzésbe, amikor már tudtuk az esküvőnk napját, mert megmondtam kerek perc, én nem vagyok hajlandó évekig menyasszonyként rohangászni....

Nekem ezzel kapcsolatban volt már egy rossz tapasztalatom, 4 évig voltam menyasszony, és szakítás lett a vége...

2010. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Esetemben váratlanul frakkban, limuzinnal, sofőrrel állított be a hős szerelmes. Autókáztunk, majd egy étterembe vitt vacsorázni, ahol egyszer csak lekapcsolódott a villany, és megszólalt az: I love you Baby című szám, majd egy álarcos férfi egy tortát hozott tüzijátékkal, amin rajta voltak a gyűrűk.

Nem maradtunk együtt. Nem a felhajtás, nem a gyűrű a fontos..

2010. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azért történt mindez, hogy megfogjon. De nem így kellett volna, hanem tisztelettel, figyelemmel.
2010. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2012. június 23-án lesz az esküvőnk, mert addigra kész leszek a sulival stb. Szóval azt sem mondhatnám, hogy csak úgy kaptam egy gyűrűt.
2010. okt. 15. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!