Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja sok csaj hogy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok csaj hogy, mélyen intellektuális közben meg egy 1x1?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 13:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Az 1x1 alatt arra gondolsz, hogy pl. nem tudná kiszámolni, mennyi pénzből lehetne kitapétázni a saját lakásukat? :)
2010. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Most ezért elgondolkodtató, hogy ha 14:04 az ízlése miatt tart szánalmasnak valakit, akkor felmerül a kérdés, hogy ki is az :D
2010. okt. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
De kedves utolsó! Nem az ízlése miatt szánalmas valaki, sokkal inkább, attól a fennkölt modortól, kijelentésekből, hogy, te egy kommersz valami vagy ő pedig egy istencsászár valaki, ő egyedinek érzi magát ettől. Jó hogy valaki egyedi, de ne verje a nyálát mert ő ilyen zenét hallgat, úgy gondolkodik, esetleg más témájú könyvet olvas. De egy dolog biztos, az én axiómám szerint az egyediség az asztalra letett eredményekben nyilvánul meg, nem a gondolkodásban, zenehallgatásban... Aki ezért különbnek érzi magát, pontoson annyira kommersz mint a többi bugris.
2010. okt. 12. 14:56
 14/30 anonim ***** válasza:
Hmmm... a művész lelkek. Van egy ilyen ismerősöm és tényleg úgy igaz ahogyan leírod. De nekem van egy fiú barátom, akire mindez igaz amit leírtál. 3 szakmája van, dolgos ember, de ő azt hiszi magáról, hogy tökéletes, holott rengeteg hibája van, és tökéletes ember nem létezik. Ezt hangoztatja állandóan, közben pedig akkora baromságokat tud mondani néha, hogy az agyam eldobom. Nem csak a lányokkal van gond. Nekem van szabadbölcsész barátom, van szakmunkás barátom, egytől egyig normálisak. Mindig vannak olyanok, az élet számtalan területén akik azt szeretnék elhitetni magukról, hogy majdnem tökéletes példányai az emberi fajnak. Sok esetben ezek a legostobább emberek. Nekem szerencsére csak két ilyen ismerősöm van, egyik fiú, egyik lány. Így az én szemembe az arány 50-50.
2010. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Mi az, amit az egész világon a legjobban elosztottak? Hát az ész! Mert mindenki azt hiszi, hogy neki egy kicsivel több jutott...
2010. okt. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
én művész vagyok és talán művészlélek is de ez csak abban nyilvánul meg hogy szenilis vagyok:D persze kicsit tudom a művtörit de csak azért mert muszáj volt.és szeretek okoskodni de csak azért mert mindenki körülöttem ezt teszi(ismerős és ismeretlen egyaránt)s ettől butának érzem magam(csak mert nem ismerem a zenészeket és nem érdekel a politika és semmit nem konyítok a tudományos dolgokhoz)én csak azt tudom hogy kell porcelánt festeni és ez kiszorítja a többit:D
2010. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Akkor megmondod nekik utolsó, kapjátok be, én nem értek semmihez és ezt meg is mondod. Nem kell okoskodni azért mert ők is ezt teszik, kit akarsz meggyőzni, a többi okoskodót? vagy magadat? semmi értelme az egésznek, és olyan nincs hogy semmihez nem értesz, esetleg egy gyakori témában vagy otthon de abban nagyon... és akkor mi van?
2010. okt. 12. 16:27
 18/30 anonim ***** válasza:
Ez tök értelmetlen:D Ugyan úgy el lehet mondani ezt a férfiakról (inkább fiúkról) is. A másik meg, hogy átment már 20 csajon állítása szerint, közbe meg puncit nem látott még.:)) Figyelemfelhívás, önfényezés. Kb ennyi a magyarázat.: D
2010. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
mindössze az van hogy az emberek felszínesek, leírják a másikat és ha magamat adom akkor meg az a baj, mert máris az a személy lettél akin átnéznek,lehet hogy ez közönséges szerinted(mármint akik okoskodnak)de az én részemről inkább ezt teszem minthogy egyedül legyek, a többiek viszont akik csak álszentek szimplán csak kisebbségi komplexustól szenvednek és nem bírják elfogadni magukat
2010. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Elmondásod szerint egyszerű ember vagy. Ezért azt mondtad hogy csapdában vagy mert ha magadat adod akkor rögtön átnéznek rajta, és nem lesz ismerősöd. A többek aki meg ezt csinálják azok meg kisebbségi komplexusban szenvednek...


1. Kicsit magadnak mondasz ellen, mosolyogtató amit művelsz, mert te "különb" vagy az álszenteknél te csak azért teszed az agyad hogy ne nézzenek rajtad keresztül.

2. Azt ajánlom akik miatt okoskodónak kell lenned, küld el jó messzire. Miért loholsz utánuk amikor mindenki ott az arcát teszi? Sőt te is teszed az arcod, hogy velük lóghass... ugyanmár... Valahogy az ilyen "intellektus" arcokat 2 körmondatban a földre alázom. És az őszinteség és a becsületesség még most is fontos dolog, ha legjobb barátom kitalál valami, akkor sem fogok benne részt venni ha számomra nem megfelelő, és el is mondom neki, ha egyedül leszek akkor egyedül leszek. De az őszinteség manapság nem menő de népszerű dolog, mindég van aki vevő rá, kb. az emberek 50%-a..

A legnagyobb baj az, hogy nincs gerinced és vér a pucádba, fontosabb a státuszod, és a nyalás...

2010. okt. 12. 23:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!