Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja sok csaj hogy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok csaj hogy, mélyen intellektuális közben meg egy 1x1?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 13:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Konkrétabban?
2010. okt. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, biztos én is 1X1 vagyok. :-))) 28L
2010. okt. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
azért mert szeretne okos lenni és ha azt hangoztatja hogy ő mindent tud el is tudja ezt hitetni azokkal akik nem ismerik.plusz a családja sem lehet túl okos így nem érzik butának magát
2010. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, egy picit bővebben is kifejthetnéd a kérdésedet. :D
2010. okt. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ez nemfüggő.


Férfiak között is sok van, akik egy mondatot képtelenek helyesen leírni, mégis hangozatják, mekkora "belső értékekkel" rendelkeznek.

2010. okt. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
38%

Azért mert nő, tudod h szeretik játszani az agyukat aztán közben meg...

De ez csak jó, mert mikor rájön h téged nem lehet megetetni ezzel a szarral akkor szégyenli magát, olyan kis hülyének érzi magát.

Aztán ilyenkor tökre jól esik neki h ha nem neveted ki meg hagyod ott szal tökéletes pillanat h rávedd egy pipára:D

2010. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Je utolsó, nem vagy semmi. XD A kérdés egyszerű, sok csajjal találkoztam már, aki próbálja magát bemutatni úgy hogy, neki hatalmas belső értékei vannak, hogy őt nem lehet megérteni még 10 év ismeretség után, meg azt szeretem még mikor hibáznak, rákérdezek hogy miért tetted ez? Válasz, TE ezt úgy sem értheted meg bonyolult. :D.. Am a kérdés egy ismerősre irányult, akit 1 átbulizott éjszaka után felelősségre vontam, mivel a saját hányásába fetrengett...
2010. okt. 12. 13:44
 8/30 A kérdező kommentje:
Ja a másik, a művész lelkek, tőlük tudok még agysorvadást kapni, akik értenek mindenhez, ált. egyetemen tanulnak, akik értik a világot mindenestől, de néha akkora oltári, elvont baromságokat tudnak mondani hogy besz*rok. :D:D, Ők a tipikus Politológus, Szabadbőcsész :D, meg az antroposok, most nem nagyon akarok szakokra korlátozódni, csak ilyesmire kell gondolni... Sokat járatják az agyukat a semmin, +értelmetlen megoldások, normális szituációkra.
2010. okt. 12. 13:51
 9/30 A kérdező kommentje:
A 28/L-nek üzenem, nagyon helyes hogy 1x1 vagy, nem az idegesít hogy valaki egyszerű hanem az, ha képmutató..
2010. okt. 12. 13:52
 10/30 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok , én értelek tökéletesen h mire gondolsz:D

Meg h ő színházba jár, most nézte meg a.. mert ő ilyeneket nem néz h épp most aktuális mozifilmek...

vagy ő nem hallgat xy popszámot ő csak.. és akkor mondd valami full ismeretlen nevű zenekart amit kb rajta kívül senki nem ismer...

mondom szánalmasak szerintem is de nagyon:D

2010. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!