Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak, szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak, szakítsak?

Figyelt kérdés
A barátommal kb másfél éve vagyunk együtt. ő nemsokára 18, én most leszek 17. az az egyik baj, hogy én nagyon szeretek bulizni, ő pedig nem, de engem nem enged el, csak úgy mehetek, ha ő is ott van, ő viszont soha nem akar jönni és amikor rá is vettem párszor, hogy jöjjön mindig csak azt hajtogatta, hogy ne igyak többet, ne menjek táncolni, mert ő nem akar, üljek már le stb.. a másik az, hogy amikor feljön mindig be akarja kapcsolni a gépemet és leellenőrizni, hogy ki írt levelet facebookon, kik vannak fent nekem msnen, ezek közül pedig kik irnak rám. nem rég belépett a facebookomba és talált egy levelet, egy fiútól, akivel már kb 2 éve nem beszéltem és írta, hogy lépjek vissza facebookra, mert ha nem megharagszik(viccből). ezen a barátom nagyon felkapta a vizet, hogy miért írkál nekem levelet fiú stb. ma is kérdezte, hogy ha legközelebb feljön, akkor belépek e majd a facebookomba meg az msnembe, hogy megnézhesse. erre mondtam, hogy nem, mert ez beteges és megalázó. erre mondta, hogy ezért gyanakszik, mert nem vagyok hajlandó belépni és megmutatni. én pedig erre azt válaszoltam, hogy nagyon elegem van ebből és hogy kezeltesse magát, mert beteg és ne fogjon pórázra. egyébként nagyon szeretem, de a féltékenysége megőrjít és nem tudok mit tenni, mert ezen egyszerűen nem tudok változtatni!:((( mit tegyek? ő is szeret engem és én is őt, de ezt nem bírom és nem csak ez a két problémánk van, de ez most a legnagyobb baj:S
2010. okt. 11. 21:40
1 2
 11/15 nagyviri ***** válasza:
Ha elgyengülsz, csak simán gondolj arra, hogy milyen balhékat csapott a levelezésed és beszélgetéseid miatt, hogy nem mehettél el nélküle szórakozni, és vele sem érezted jól magad. Tuti elveszi a kedved attól, hogy visszafogadd. A húgom évekig dolgozott külföldön, nem tudott hazajárni. Ha honvágya volt, mindig felhívta telefonon azt a barátnőjét, akitől általában már 5 perc után frászt kapott. El is ment tőle a kaedve mindig, hogy hazajöjjön. Ha te is így állsz hozzá, akkor nyert ügyed van.
2010. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
:):DD ez jó köszi
2010. okt. 11. 22:10
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd meg neki hogy eleged van a beteges viselkedéséből és ezentul ha tetszik neki, ha nem, oda mész ahova akarsz. Ha nem tetszik, le lehet lépni. Ne hagyd magad megfélemlíteni. Ez egy nevettséges kis játszma amiben arra hajt hogy te veszíts és az ő akarata érvényesüljön. Ne hagyd magad! Nem szabhatja meg hogy mit csinálj! Ő nem az apád és te nem 12 éves vagy!
2010. okt. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem számomra vagy maradék. Hanem számodta te magad. Ha csak ennyire tartod magad, hogy egy ilyennel 5 percnél többet vagy tovább, akkor nem tarthatod sokra magad.


Barátaid nincsenek? Családod? Önálló életed? Az a baj veled, hogy könnyen zsarolható vagy. Irányítható. Ráadásul nem csak ez a problémád van. De ez a legnagyobb probléma a világon.


Mindegy nem is fárasztalak, gyenge vagy, nem mersz lépni. Gondolom az élet többi területén is ilyen vagy, mivel összefüggések vannak ezen dolgok közt.


Én a legelső ilyennél megbeszéltem volna vele, ohgy elengedsz bulizni és nem hivogatsz, ha eljössz, akkor élvezed, annyit táncolok, amennyit akarok stb, különben kiadom az utad. Ez a levelezés, telefon stb nézegetése meg durva, ez nálam instant elküldés a p*csába.


Én elvárom a páromtól, hogy legyenek barátai, táncolhat mással is, metetszhet neki valaki (hisz ez termézsetes), aztán ha akarja, megbeszéljük, ha nem, akkor magában elintézi a dolgot. Velem is megesik az ilyen, de ondom ez egy természetes dolog. És ez az egészséges. És azt is elvárom, hogy legyen olyan foglalkozása, amit egyedül is csinálhat. Ha megcsal, úgyis ő jár rosszabbul, mivel azonnal kiadom a zsűrés és nincs vissza. Hidd el, megszenvedik.

2010. okt. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

ki vagy te csernus vagy mit gondolsz magadról?:)

megoldottam, jött velem bulizni és annyit táncoltam amennyit akartam szóval feleslegesen próbáltad elvenni az önbizalmam inkább neked kéne magadba nézned, mert ha ennyire fújod, hogy ilyen esetben mi a probléma és a megoldás, akkor biztos nem a kisujjadbók szotad ki.

2010. okt. 17. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!