Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak, szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak, szakítsak?

Figyelt kérdés
A barátommal kb másfél éve vagyunk együtt. ő nemsokára 18, én most leszek 17. az az egyik baj, hogy én nagyon szeretek bulizni, ő pedig nem, de engem nem enged el, csak úgy mehetek, ha ő is ott van, ő viszont soha nem akar jönni és amikor rá is vettem párszor, hogy jöjjön mindig csak azt hajtogatta, hogy ne igyak többet, ne menjek táncolni, mert ő nem akar, üljek már le stb.. a másik az, hogy amikor feljön mindig be akarja kapcsolni a gépemet és leellenőrizni, hogy ki írt levelet facebookon, kik vannak fent nekem msnen, ezek közül pedig kik irnak rám. nem rég belépett a facebookomba és talált egy levelet, egy fiútól, akivel már kb 2 éve nem beszéltem és írta, hogy lépjek vissza facebookra, mert ha nem megharagszik(viccből). ezen a barátom nagyon felkapta a vizet, hogy miért írkál nekem levelet fiú stb. ma is kérdezte, hogy ha legközelebb feljön, akkor belépek e majd a facebookomba meg az msnembe, hogy megnézhesse. erre mondtam, hogy nem, mert ez beteges és megalázó. erre mondta, hogy ezért gyanakszik, mert nem vagyok hajlandó belépni és megmutatni. én pedig erre azt válaszoltam, hogy nagyon elegem van ebből és hogy kezeltesse magát, mert beteg és ne fogjon pórázra. egyébként nagyon szeretem, de a féltékenysége megőrjít és nem tudok mit tenni, mert ezen egyszerűen nem tudok változtatni!:((( mit tegyek? ő is szeret engem és én is őt, de ezt nem bírom és nem csak ez a két problémánk van, de ez most a legnagyobb baj:S
2010. okt. 11. 21:40
1 2
 1/15 bumbi02 ***** válasza:
szerintem egyértelmü.. bizonyos fokig mindenki féltékeny de az h a leveleidet olvasgatja már eléggé bizalmatlanságra utaló jel.. a párkapcsolat alapja pedig a kölcsönös bizalom.. tudom hogy a párom simán flörtölhetne más pasikkal, viszont mivel bízom benne tudom hogy nem teszi ezt, nincs rá szükség h ellenörizzem..
2010. okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de én ezt nem tudom megértetni vele...
2010. okt. 11. 21:44
 3/15 bumbi02 ***** válasza:
akkor szakits vele, ha annyira nem bizik benned hogy bulizni nem enged el..és a leveleidet olvasgatja..
2010. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hááát ez nem éppen egy jó kapcsolat jele....azt még nem csinálja, hogy egy nap pl 20szor felhív, hogy mit csinálsz???
2010. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
és mit tegyek, hogy aztán ne legyek olyan gyenge, hogy összejövök vele megint? mert biztos vagyok benne, hogy hajtani fog meg minden és ennek mindig bedőlök:S
2010. okt. 11. 21:48
 6/15 nagyviri ***** válasza:
Ne hagyd, hogy ellenőrizgesse a levelézed, meg azt hogy kikkel beszélsz, mert ez a TE magánügyed. Gondolom, mélyen meg lenne sértve, ha te is ezt kérnéd töle. Ha nem bízik meg benned, akkor minek van veled együtt? Te is gondolkozzál, hogy biztos így akarod e élni az életedet, állandó felügyelet és felelősségre vonás mellett, ráadásul olyan dolgokban, amihez semmi köze.
2010. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
de amikor tud minden szünetben hív...
2010. okt. 11. 21:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem szeret téged. Egy szemernyi szeretet sincs benne, ezt látatlanban megírom. Tudod miért? Mert ez egy tipikus és baromi sablonos, unalmas eset. Csak magát szereti és a tárgya vagy. Meg hogy nem enged el a buliba. Láncoljon ki akkor a konyhába. De az ilyenekhez annyira ragaszkodnak a lányok/nők, mert érzelmileg zsarolhatóak, mivel soha sem fognak felnőni. Te sem. Maradék vagy és leszel is.
2010. okt. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
egyébként érezteti, hogy szeret és sok mindent kaptam már tőle és nem értem, hogy érted, hogy maradék vagyok, de éppen segítséget kérek ez ellen és nem szemrehányást.
2010. okt. 11. 21:58
 10/15 A kérdező kommentje:
mármint az ellen kérek segítséget, hogy vissza essek abba a hibába, hogy újra összejövök vele.
2010. okt. 11. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!