Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy normális srácot?

Figyelt kérdés
mind bunkó és csak azt nézik hogy hogy nézek i az nemérdekli h milyen vagyok belül. és ha össze is jövök eggyel akor is egy idő után látom h másokat nézz -.-
2010. okt. 11. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ne itt keresd.. ne siránkozz..
2010. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Moszuke ***** válasza:
úristen.. hát ha itt rinyálsz a belső értékeid is elenyészőek lehetnek
2010. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert foglalt vagyok!:D
2010. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én!
2010. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gondolom te is rossz helyen keresed. De nyugi. Türelem tornaterem:)
2010. okt. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha hasonló műveltségű fiúkkal próbálkozol, mint amilyennek te az írásképed alapján tűnsz, akkor ne csodálkozz ezen.


Amúgy ez tényleg egy közhelyes rinyálás, amit itt lenyomsz.

2010. okt. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Talán azért mer a normális rendes pasik nem járnik ki bulizni vagy ilyesmi. Inkább otthon ülnek vagy segítenek vagy dolgoznak vagy tanulnak vagy mittom én. Ezért nem találsz egy normális srácot.
2010. okt. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

1.: mert hűséget fogadunk nem vakságot :P azt nézünk akit akarunk :P

2.: mert mintha te nálad nem lenne szempont h a srác h néz ki :P ne álszenteskedjünk :P sok mindent le lehet szűrni abból h hogy néz ki vki :P stílus pl :P [ezt most nagyon nagy álltalánosságban értem :P + az se árt ha ki lehet menni az utcára a csajoddal h ki röhögne a fél város XD ]

az miért bunkóság h azt nézik h nézel ki? ez természetes.. ha azt már nem nézik mellé h milyen v az bunkóság :P ha meg nem érdekli akk miért jársz vele ennyi

[bocsi a "leugatásért" de erre mást nem lehet írni :P és tök mellékesen az néz és nem nézz :P

2010. okt. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
kivételesen 1et kell értenem Mosz al ... baromira igaza van XD
2010. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hát szerintem a normális srácok járnak a disco-ba, otthon csak a kockák ülnek!!!
2010. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!