Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mások párkapcsolata hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások párkapcsolata hogy lehet ennyire tökéletes, míg az enyém nem?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, a barátommal 2 éve járunk, de még ennyi idő alatt se kérte meg a kezem, míg az ismerőseim kezét 1 év alatt, vagy még hamarabb megkérik, és utána pár hónapon belül meg is történik az esküvő. Én meg itt vagyok, és várok. A barátom először tavaly ígérte meg az eljegyzést, persze semmi nem lett belőle. Most az idénre is megígérte, de egyáltalán nem bízok ebben. Kierőltetve meg nem akarom, mert akkor olyan lenne, mintha csak én akarnám.

De irigylem hogy mások olyan könnyedén megkapják a gyűrűt a párjuktól, hogy a pasi mennyire odáig van értük. Számtalan ilyen példát tudnék mondani az ismerőseim közül.

Az egyik ismerősöm is 1 évig járt a pasijával, aztán már el is jegyezték, és pár hónapon belül össze is házasodnak. Már még meg is tippeltem magamban, hogy hamar meg fogják kérni, és be is jött a tippem. Szinte állandóan kirándulnak, nyaralnak, éttermekbe járnak, és ez ismerősöm mindig eldicsekszik azzal, hogy milyen rózsacsokrot, virágokat kap a párjától. Bár én járok a barátommal különböző helyekre, de nem ennyiszer.

Meg azt is látom, hányan idézeteket raknak ki arról, hogy mennyire csodálatos a másikkal, meg hogy vele akarja az életét leélni stb. Hasonlót a barátom sose írt nekem, nyilvánosan pláne nem.

A barátom sokszor dicsér, ha kettesben is vagyunk, meg mondja, hogy szeret, de nem tudom.


2023. jún. 5. 15:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
47%
Ideje egy uj kapcsolatot ekresni.
2023. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
100%
Hányszor írod még ki ezt a kérdést?
2023. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
83%

Ismerkedtem egy pasival badoon tavaly. Rávett de kifizette az utam kimentem hozzá németbe, szomszédjának adott kulcsot így ő be engedett a pasi lakásába ott vártam kb 40 percet. ( Első tali) szeptember hónapban volt, november végén is kimentem hozzá, akkor eljegyzett. Viszont cserébe semmiben nem támogatot, se lelkileg,.se anyagilag mikor munkanélküli lettem rá fél évre én mondtam h vége mert alig láttam mivel ő nem jött haza hozzám pedig ígérgette mindig...


Szakítottunk rá egy hónapra ő már mással kapcsolatban volt akinek + gyereke is volt, erre rá 2 hónapra összeházasodtak. Nekem is mondogatta a babavárót h majd a lízingelt német kocsiját abból kifizesse...


Szóval hiába jegyzett el vki ha nem volt mellette szerelem. Fáj azóta is h olyannak mondtam igent akit nem is ismertem igazán és nem is szeretett

2023. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 K.O. ***** válasza:
ne ebbe mérd.. ha tudnad mennyi hazassag van erdekbol.. akkor inkabb attol felnel, ha megkerne a kezed.. eleg sok sztorit hallottam mar, a legtobb pasi ugy keri meg a csaj kezet, hogy nem is szereti.. eleg hamar hozzateszem.. es kivulrol semmit nem latsz, en is ezt figyeltem, hogy hogy tudjak igy eljatszani hogy szeretik egymast, sokaknal az ami feltunt, hogy nem fogjak egymas kezet seta kozben, ugyanugy szeretgetik egymast, puszikák, simi, olelgetik egymast stb stb, csak seta kozben nem fogjak egymas kezet.. de volt olyan is (azota mar nincsenek egyutt), akiket mindenki alomparnak tartott, ovek volt a tokeletes kapcsolat, szerettek imadtak egymast, aztan kiderult hogy mind a ketten csaltak egymast.. bele lehet ebbe menni melyebben is, mert erdekes a hattere, a lelki hattere, de ezek sztem ilyen kompenzalasok, sot tudok olyat is aki a szerelembe szerelmes, magaba az erzesbe es ezt vetiti ki a parjaba, pedig nem szereti, de kivulrol elhiszed annyira jol "jatssza"
2023. jún. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, hiába teszed fel rendszeresen ezt a kérdést, ez nem fogja megoldani a problémádat. Ha a barátod nem akar elköteleződni, mi írhatunk itt akármit. Ha ez megvigasztal, vannak olyanok is, akiket tíz év meg két gyerek után sem vett el a pasija. Nem csak rózsaszín cukormázas kapcsolatok léteznek.
2023. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!